Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki illegálisan hipnotiz...

Ha valaki illegálisan hipnotizál, feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kamu, de egy szomszédom pszichológus és ez a szakmája. A szüleimet átverte, higy hipnotizálhasson, mert anyám is adhat "engedélyt" rá. Meg jelentgetett rólam nekik, miközben fogalmam sem volt.


Nem vagyok bolond, tényleg létezik ilyen. Én erre nem adtam erre engedélyt, terápiás jelleggel alkalmazta, azt tudom, de azt hittem, csak pénzlehúzás. Eleve ezt hosszabb ideigés illegálisan nem lehet alkalmazni...



2020. aug. 20. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jelentsd fel. Orvosi titoktartást is megsértette.
2020. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi kamaránál kell.
2020. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem pszichiáter, hanem pszichológus, de a végzettsége legalább megvan hozzá! De én erre semmiképp nem adtam engedélyt tőrbecsaltak.
2020. aug. 20. 22:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, fel, csalással.
2020. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazából én anyámékat sem értem, mikor anyámnak a barátnője elmondta, hogy a lányát így vette rá szexre ez az ember, ebbe hogy mehetett bele. Már korábban bepróbálkozott náluk, hogy szerinte anorexiás vagyok, 2 éve zaklat a hátam mögött és járjak hozzá "terápiára". Mikor ez nem jött be, beadta ezt a sztorit.
2020. aug. 20. 23:00
 6/16 anonim ***** válasza:

Totál zavaros és érthetetlen, amit írsz.

Jársz hozzá, mint pszichológushoz? Tényleg pszichológus?

Amikor először hipnotizált, akkor nyilván beszélt róla, hogy ezt fogja tenni. Ha tudtad, és belementél, utólag mi bajod van ezzel?

2020. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem járok hozzá!


Tényleg az, ez az egy igaz.


Nem, nem beszélt róla, szüleim áthívták, mint egy szomszédot.

2020. aug. 21. 03:56
 8/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Mégis mi célból hipnotizált és mit jelenthetett rólad?
2020. aug. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Zaklatásért, hivatali helyzettel való visszaélésért jelentheted. Paranormális tevékenység fogalomkörébe belefér, HA VALÓBAN HIPNOTIZÁLT...


Hol praktizál? Kórházban - pszichiáter mellett - vagy magánúton fogad pácienseket/ügyfeleket? Van hivatalos engedélye erre a tevékenységre papíron?

2020. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Magán dolgaimat a szüleimnek, amiket nem mondtam volna el. Erre emailek tömkelege és Messenger beszélgetése is vannak írásos bizonyítékként. Az más kérdés, hogy anyámék nem állnának mellém. Meg elvileg anyámmal aláíratott valami papírt, hogy enged hipnotizálni, de ez nem biztos. Minden esetre igen, valóban megcsinálta és hosszú ideig.


Egyébként tudom, hogy kamu, én sem hittem ilyesmiben, a szüleimen csodálkozom.


Magánúton. De a képesítése megvan, ebből doktorált, nem kamu. Szóval róla tudni fogják, hogy nem kamu.


De lényegében itt a szüleim voltak az idióták. Azt is beadta nekik, hogy a rendőrségnek dolgozik, de ez kamu.

2020. aug. 21. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!