Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen emberrel? Ti mit csinálnátok a helyemben, valamint a rendőrség mit tud csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és az exe elég nehezen tudja feldolgozni a dolgot hogy már nincsenek együtt. Eleinte üzenetekben adta ki rajtam a feszkót, nyílván itt kisebb regényekben részletesen leírta hogy mit fog csinálni velem, és az édesanyámmal, de sosem voltam az a fajta aki neten keresztül beleáll ilyenekbe, ha válaszoltam is neki akkor mindig csak annyit, hogy ha problémája van, akkor azt személyesen intézzük. Persze ha rajta múlt volna, akkor erre sosem kerül sor, de pár hete úgy adódott hogy összefutottunk. Egy ujjal sem értem hozzá, egyszerűen számonkértem az üzenetei miatt, igaz, elég agresszív stílusban. Namost ő már akkor annyit tudott az egészre reagálni,hogy elfutott, majd kihívta rám a rendőrséget. Komolyabb problámám nem volt belőle, de párszor azért meg kellett jelennem a rendőrségen. A "férfi" azonban ihletet kapott és azóta is folyton hívogat (ha háromszázszor nyomom ki rá a telót akkor annyiszor hív vissza) álfiókokat csinál hogy onnan üzenjen, mert ugye rögtön letiltom ha keres, és hasonló dolgokat csinál. A barátnőmnek megüzente, hogy az a célja, hogy addig provokáljon, amíg legalább egyszer meg nem ütöm, mert neki megér annyit hogy lecsukjanak érte, ugyanis más fegyvere nincs ellenem. Az az igazság hogy tényleg nagyon nagyon feszegeti már a határt. Szóval tud ezzel mit kezdeni a rendőrség az én javamra? Ti mit csinálnátok ilyen esetben? Elnézést ha kicsit hosszúra sikerült. 24f
2020. júl. 31. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ments el minden üzenetet és zaklatásért jelentsd fel. Mert ez bőven kimeríti a fogalmát. Aztán tiltsd le a számát. Legalább hívni ne tudjon.
2020. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, menj te is a rendőrségre. Ha már volt előzmény, még ha te is voltál vádolva, vsz. hogy foglalkoznak vele. Legyen bizonyíték!
2020. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Letiltjátok mindketten a telefonszámát, ismeretlen számokat, közösségi oldalakon is csak ismerősöknek engedélyezitek az üzeneteket, hívásokat.


Ha meg tökösebb vagy, akkor hívd le egy boxterembe, béreld te a termet és a kesztyűket. Ha kitér gyáva, utána keresni se mer.

2020. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jelentsd fel zaklatásért
2020. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!