Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez durva? Mit lehet tenni? E...

Ez durva? Mit lehet tenni? En ugy tudom a gyermekek alapveto jogai felulirja az oveit.

Figyelt kérdés

A szuleim elvaltak az apam bantalmazo es pszihopata...

Egyik nap lathatas volt es az apam nagyon duhbe jott es orditozott meg minden es (ez utan szokott verni) de en nem hagytam ezert elmentem aztan ramhivta a rendoroket... ezutan visszakellet mennem es az mondta hogy megver.

Ezert mondtam a rendoroknek hogy varjanak...

Aztan az apammal beakartak vinni a kapitanysagra en meg mondtam hogy elsetalok erre a rendor utannam szaladt es beakart rancigalni a kocsiba.

Vegul nem sikerult de videora van veve.

Szóljak Szel Bernadettnek vagy az ATV nek?



#Rendori bantalmazas
2020. júl. 24. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez kamu.
2020. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Aztán mire fel mersz te ellent mondani a rendőrnek te ?
2020. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Megértem hogy nem hiszed el de igaz 2 es válaszoló nem vagy valami normális gondolom rendőr az egyik ismerősöd vagy te vagy az képzeld a rendőr nem tehet neg mindent a gyerekek jogai felülirha az övét
2020. júl. 31. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha letartóztatott, akkor igen, megtehette.
2020. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na viszlát nemnormálusak
2020. júl. 31. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az igazság, mehetsz akárhova, de legfeljebb kiröhögnek. Ha te vagy a normális, akkor az elköszönésed bóknak veszem.
2020. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Idióta pszihopata vagy
2020. júl. 31. 23:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj cula. A rendőr nem gondolatolvasó, nem tudja kinek van igaza. Apád mondott nekik valamit, te mondasz nekik valami mást. Miből gondolod, hogy rögtön neked kéne, hogy higyjenek? A rendőr nem ismer se téged, sem az apádat.

Ezért akart mindkettőtöket bevinni, hogy biztosra menjen. Mert fent állt annak a lehetősége is, hogy te csak valami hisztis gyerek vagy, aki valamin megsértődött, ezért durcizik és elmegy otthonról, ahol veszélyben lehet, vagy kárt tehet magában. A rendőr nem tudja, hogy mi a helyzet, a saját érdekedben akart bevinni.


Nem a rendőr dolga, hogy eldöntse kinek van igaza. A rendőr bevisz mindkettőtöket, a szakember, bíró, vagy más felelős pedig eldönti, hogy ki mond igazat.


Azzal, hogy elfutottál, csak magaddal csesztél ki, mert ezzel azt a látszatot keltetted, hogy neked van vaj a füled mögött, úgyhogy ehhez csak gratulálni tudok.


Amúgy ha a rendőr azt mondja, hogy bevisz, akkor nincs olyan, hogy najó, elsétálok. Örülj, hogy nem sokkolta le a pitsád, amiért ellenálltál hatósági intézkedésnek.

2020. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na idefigyel 8 as !

Tanulmányozás a jogszabályokat mert ott volt a másik szülők is úgyhogy ne pofázz itt . A rendőr nem ráncigálhat egy kiskörút főleg nem akkor ha vele volt a szülöi felügyelet ét gyakorló szülő is.

2020. aug. 27. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak azt hiszed kisfiam. Ebből az egészből csak nekedehet bajod, a rendőrnek biztosnem.

Hány ilyen hülye jut egy napra te jó isten. Fogadok téged is az utca nevelt.

2020. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!