Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy viszonyultál a bilincshez...

Hogy viszonyultál a bilincshez, amikor elfogtak, előállítottak, őrizetben, letartóztatásban voltál?

Figyelt kérdés
Tehát amikor legelőször megbilincseltek, majd amikor már fogvatartottként ide-oda vittek.

2020. júl. 4. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Én jól, csak a bilincs viszonyult tetűmódon hozzám. Amikor meg elfogtak, előállítottak és letartóztatásban voltam éreztem, hogy még a fogdalakat is rasszista a yardon.
2020. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam letartóztatásban csak előállítottak addig bilincs volt rajtam, aztán az előállítóban levették, aztán a nyomozóhoz felkísértek kihallgatni, újra megbilincseltek, vezetőzsinort is tettek rám, a kihallgatás közben pedig a vezetőzsinorral együtt az asztalhoz valami vashoz kötötték a vezetőzsinort. Aztán orvosi ügyeletre és fogdába bilincsbe, a fogdába levették, és bezártak, másnap hazaengedtek de a nyomozó még folytatólagosan kihallgatott és ekkor már nem volt rajtam bilincs.


Hogy viszonyultam hozzá?


Hát úgy voltam vele, hogy előbb utóbb úgyis leveszik rólam azt a vackot, semmi extra.

2020. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag nem vészes, főleg, ha már volt rajtad más miatt. (Egyik volt pasim gyakran megbilincselt szex közben, úgyhogy mint tárgy, nem volt újdonság.)

Egyébként hivatalos eljárásban elég megalázó, de még mindig jobb, mint őrizetben lenni, bezárva 2.5 napig egy fogda cellájában és attól rettegni, hogy mi van, ha kapsz vagy 15 nap elzárást, vagy más esetben letartóztatnak pár hónapra.

Tulajdonképpen egy szökést megakadályozó eszköz. Tudomásul kell venni és el kell fogadni, hogy ilyenkor megbilincselnek.

(Sokkal rosszabb a bilincselésnél, amikor becsukódik mögötted a zárka ajtaja.)

2020. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 feri89 válasza:

kedves elözö valasziro ez igy van inkabb bilincsben mint sokaig a cellaban!

Engem a jogerös iteletig most engedtek ki 33nap utan sokat voltam bilincsben.

2020. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!