Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szoktak a nyomozók leadni?

Mit szoktak a nyomozók leadni?

Figyelt kérdés

Amikor egy rendőrkapitányságon eljön a délután 4 óra, akkor azt lehet látni, hogy a nyomozók mennek el ugye, mint más munkahelyen és volt a multkorába egy olyan, hogy az ügyben adott nyomozóval akartam bedzélni és telefonon azt mondta, hogy lehozza a jegyzőkönyvet csak 4-re menjek, úgyis megy haza és jövetbe ideadja, mert már ő nem akar utána visszamenni az irodába és így kónnyebb.


Negyed 5 felé jött le és én azelőtt láttam, hogy szépen mennek haza egyesével a nyomozók, köszönnek, hogy szia-szia, sziasztok, eközben minden nyomozó, aki men el, a várónál a kis üvegablaknál a fbő-s portásnak mindegyik egy gyógyszeres nagyságú kis alumíniumdobozt adott le.


Láttam már másik alkalomkor is.


Az érddkelne, hogy mi az, mi lehet az a doboz amit leadnak a portásnak a szóban forgó nyomozók?



2020. júl. 2. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsdoboz.
2020. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!