Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőrök fizetéséből...

Ha a rendőrök fizetéséből lenyírnánk 25%-ot rendbe lehetne hozni/meg lehetne állítani az U.S.A "polgárháborút"?

Figyelt kérdés

Egy rendőri túlkapás miatt, most fosztogatnak amerikaszerte. Már felgyújtották 3/4-ét Mineáplisnak és mivel feloszlatják a rendőrséget, így félő hogy nem állítja meg a rablóbandát senki és a maradék fehéreket is elűldözik. Valahogy le kellene nyugtatni az embereket


Ha úgyis a rendőrökre haragszanak, mert korábban is már sok feketét öltek meg, akkor nem kellene úgy lecsitítani a tüntetést, hogy általános fizetéscsökkenést hajtunk végre?


Az egész nyugati világban be kellene vezetni, hogy lássák, hogy mi fehérek ezt komolyan gondoljuk, hogy együttérzünk a fekete embertársainkkal és ezért most európában is, az egész nyugati világban a bűnösök fizetését csökkentjük, hogy átérezzék mennyire rosszat tettek.



2020. jún. 8. 22:02
A kérdező szavazást indított:
25%-os rendőri fizetéscsökkentéssel le lehet nyugtatni a fosztogató tüntetőket
Lehet meg kellene felezni a fizetést is, hogy elejét vegyünk hasonló fosztogatásnak jó előre
Fel kellene oszlatni a rendőrséget világszerte, hogy ne hibáztassák őket a feketék. A természetes szelekció régen is bevált
Egyszerűen csak le kell verni a fosztogatást és elítélni a bőntetteket
61 szavazat
1 2
 1/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%

Én az E.)-t választom, nagyobb jogkört, és több fizetést adni nekik. Emellett, hogy az ilyen szörnyűségeket elkerüljük, igen szigorú pszichológiai alkalmasságnak (IQ/EQ egyaránt) kellene a rendőröknek megfelelni, amit független pszichológusok folyamatosan monitoroznak, és az alkalmatlanokat leszerelnék azonnali hatállyal. Most pár i**óta miatt a normálisaktól is vegyük el a megélhetést?! Meglátnánk, hogy mennyi kedvük lenne kimenni intézkedni, ha éppen a feleségeinket/lányainkat nyúzzák elevenen holmi őrültek (etnikumtól/rassztól függetlenül).


Igen, szomorú, és elítélendő ami történt. De azt, hogy MINDEN rendőrt tönkretenni pár elmebeteg és egy alapjaiban rossz rendszer miatt, öngyilkosság. Jól képzett, elhivatott, intelligens, szakmájában boldog rendőrökre pedig IGENIS szükség van (és CSAK rájuk, nem pedig azokra akik azt a szerencsétlen pasast kivégezték).

2020. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez az csökkentsék a fizetésüket, majd lesz szép kis létszámhiány, aztán meg majd azért megy a hiszti,hogy senki nem akar rendőrnek menni, mert kevés a lóvé.
2020. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Hogy jön ide a fizetés csökkentése? Kért ilyet valaki? Ezért tüntetnek világszerte? Lehet, hogy lemaradtam valamiről, segíts. Köszi!
2020. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
91%

Kevesebb forrást akarnak adni a rendőrségnek, ezt értelmezte úgy a kérdező, hogy az csak fizucsökkentés lehet.


Valójában arról van szó többek közt, hogy a rendőrségnek kell elvégeznie egy csomó olyan feladatot, amit szociális szervezeteknek kellene inkább, ez jelentené a forráselvonás egy részét. Egy másik fontos része pedig az lenne a forráselvonásnak, hogy a rendőrség ne a hadsereg felszerelését használja, mert felesleges civilek ellen katonai eszközöket bevetni.

2020. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Elég beteg dolog amit most felvetettél. De felettük le az orvosokét is, mert rengeteg műhibát követnek és negyedeljük a le a sofőrökét mert sok balesetet okoznak. Sőt ne is kapjon senki fizetést minden pénzt adjunk Orbánnak meg Trumpnak.
2020. jún. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

"orvosokét is, mert rengeteg műhibát követnek és negyedeljük a le a sofőrökét mert sok balesetet okoznak" Ha az orvosok meg a sofőrök majd szándékosan ölnek embereket, akkor csukjuk le azokat.

Senki sem akarja a fizetésüket csökkenteni, csak a kérdező provokál vagy nem tud szöveget értelmezni.

2020. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, mekkora hülye vagy te jó isten...


Az összes bűnöző hulladékot laposra kéne verni párszor, tanulják meg hol a helyük. Akkor elmenne a kedvük a bűnözéstől.

2020. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Rendőr vagyok. Azért szereltem fel, hogy embereknek segítsek. Közhiedelemmel ellentétben nem 0-24 traffizok, hanem a világ legfurább és rendőrt nem igénylő hívásaira vonulok ki.


Havi szinten 150-160 ezer között viszek haza nettóba. 12 munka, 12 munka és 24 vagy 48 óra szabad. Általában ez a beosztásom. Most azért keressek kevesebbet mert valahol a világ vagy az ország másik részén valaki megölt egy embert? Az ilyenek miatt hajszolják a hivatásos állományt a leszerelés irányába.


Személyem szerint így is alul vagyunk fizetve, de ha már nem emeljük akkor legalább elvenni ne vegyük el ezt a keveset.

2020. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező találta ki ezt a hülyeséget, sehol a világon nem akarják csökkenteni a rendőrök fizetését, se leszerelni őket. A kérdező nem értette 2 hónapja (talán azóta már érti), hogy mi a bajuk egyeseknek az USÁban egyes rendőrökkel, ezért kitalálta ezt az értelmes kérdést, te meg 2,5 hónap után rátaláltál és már bocs, de megerősítetted a rendőrökről elterjedt tévhitet, hogy az megy rendőrnek, aki nem akar továbbtanulni. Persze ezt senki sem gondolja komolyan, pláne, hogy magas pozíció, felelősségteljes beosztás eléréséhez sokat kell tanulni és tapasztalni, de tény, hogy amikor valaki komolyan vesz egy troll kérdést, akkor felmerül az emberben, hogy vajon nem igaz-e, hogy akinek nem ment olyan jól a tanulás iskolában és nem akart továbbtanulni, azok közül sokan nem rendőrnek mentek-e.
2020. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm #9, továbbtanultam és utána választottam a rendőri hivatást.

Egyszerűen csak leírtam, hogy nem tudom hova kellene tovább venni a fizetését a rendőröknek. Tisztában vagyok azzal, hogy ez csak az interneten valakinek a szüleménye. Lehet én fogalmaztam rosszul, ezért elnézést.

Láttam azt is hogy nem mai kérdés, de gondoltam megosztom szerény gondolataimat.


Sajnálom viszont hogy számodra ilyen negatív tapasztalataid vannak a rendőrökkel szemben, de adódjon úgy hogy valamikor ez megváltozzon. Kollégáim is tanultak, szóval őket sem kell féltened. Valószínűleg Te hittél el valamit az interneten ami ezt a badarságot terjeszti, hogy csak az megy rendőrnek aki nem tanul tovább. Gondolom a rendőrségből csak annyit látsz, hogy traffi, bírság és újra traffi. A pályakezdésem elején biztos magamra vettem volna, de az évek múlásával úgy alszok el nap mint nap, hogy valóban embereken segítettem és nem ezt a sztereotípiát erősítettem, hogy kiülök a kocsiban és csak úgy pörög a traffipax.

2020. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!