Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak szerintem fújják fel...

Csak szerintem fújják fel nagyon ezt a George Floydos ügyet?

Figyelt kérdés
Már biztos sokan tudják, hogy mi folyik most Amerikába, szóval nem szeretném leírni, de csak szerintem fújják fel nagyon? Vagy jobb hogyha úgy kérdem, hogy miért pont most kezdték el ezt az egyenlőségi lázongásokat? Tényleg egy drogos visszaeső halála volt az a bizonyos "utolsó csepp a pohárba"? Vagy az emberek ennyire haragudnak Trumpra, mert rosszul kezelte a vírust, hogy mindent bevetnek ellene? Én támogatom az egyenjogúságot, nem azzal van a bajom, de PONT egy világjárvány kelős közepén kell cirkuszt csinálni, ahol a felvonuláskor mindenki jól megfertőződhet, hadd legyenek a kórházak túlzsúfolva?

2020. jún. 8. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon fel lett ez fújva,de biztos ,hogy felhasználták politikai haszonszerzésre.

Mostanság eleve sokkal érzékenyebbek az emberek...

2020. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Választás lesz.

Ez a dolog jelen volt Obama alatt is, szart rá nagyívben 8 év alatt, senkit nem érdekelt.

Most meg úgy csinálnak, mintha ....

Ilyenkor is látszik, hogy mennyire szánalmas a liberális.

2020. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Az eléggé véletlenszerű, hogy mikor borul ki egy majdnem teli bili. Floyd halálának a körülményei, a szembeötlő kegyetlenség itt eléggé megnövelte az esélyeket, hogy pont most boruljon ki.
2020. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg ha fekete rendőr ölt meg volna egy fehér embert, (bármi miatt) akkor minden menne tovább a régiben.

Tudomdomdom hogy a válasz rasszista, de ez az igazság.

2020. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és semmi bajom a !NORMÁLIS! feketékkel, hisz ők is emberek.

Teccikérteni?!

Előző voltam.

2020. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!