Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség mikor kapja meg...

A rendőrség mikor kapja meg az e-mailem?

Figyelt kérdés

Még tavaly júniusba ellopták a kerékpáromat, akkor feljelentés megvolt, még télen is mégegyszer kihallgattak és tegnap jött levél, hogy az eljárás megszüntetéséről határoztak, mert a tanúkutatások, adatgyüjtések megvoltak, valamint nem volt olyan kamerafelvétel ami érdemi adattal birna ,ezért tőlem az adatom szerint kerékpárt nem tulajdonított el senki.

Azt irják, hogy 15 napon belűl panasszal élhetek. Ma elgondolkodtam azon, hogy írok egy e-mailt, hogy hadd lássák, hogy tudomásul vettem, nem panaszkodok.

Az e-mailomban leirtam, hogy nem kívánok panaszt tenni, mert ha megtenném a panaszt, ha nem is utasítják el, további eredmény úgysem lenne várható, és nem teszek panaszt, hanem a határozatot tudomásul vettem. Tudom, hogy ha nem teszek panaszt, akkor semmit nem kellett volna irni, de hadd lássák, hogy van olyan ember is aki megérti, tudomásul veszi. Nem tettem vele rosszat, max elolvassák és nincs rá gondjuk. Ma szombat van, és csak kedden lesz munkanap, ma küldtem el az előbb a levelet.


Megkapják ma, mert a rendőrségen non-stop bent vannak vagy majd csak kedden kapják meg, mert akik munkanapon ott vannak, azok foglalkoznak vele?


Gondolom, ha kedden megkapják, a kér kapja meg, aztán megy az iktatóba, onnan valamikor 3 nap mulva a rendőrhöz aki foglalkozott az üggyel.



2020. máj. 30. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkapják rögtön, de érdemben nem foglalkoznak vele, ahogy úgy általában véve a bűncselekményekkel sem. Valószínűleg el sem jut az illetékes rendőrhöz.
2020. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznak e-mail beadvánnyal, hacsak nem panasz.

“ Felhívjuk szíves figyelmét, hogy az e-mailben, SMS-ben vagy más hasonló módon küldött beadványa NEM MINŐSÜL ÍRÁSBELINEK, ezért RENDŐRI INTÉZKEDÉS ELLENI PANASZ kivizsgálására irányuló eljárás kezdeményezésére az nem alkalmas.”

forrás: [link]

2020. jún. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!