Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből még nem lehet bajom?...

Ebből még nem lehet bajom? Rendőrségnél a képem.

Figyelt kérdés

Van egy volt ruhagyárból átalakított épület és ott különböző foglalkozások vannak, van kávéautómata és fel szoktam ugrani, inni kávét, white csoki italt. stb. Van porta, de nagyon sokan jönnek be-ki, van aki autósiskolába, van thaibox, filmvetétés, foglalkozások, angolóra. Onnan régen állítólag pénzt loptak, és a multkor már este leültem egy sötét folyosóra, ott telefonoztam, ültem egy kicsit. Erre jött a portás és mondta, hogy "te mit keresel itt", mondtam csak űlök, azt mondta, hogy jó, menjek, mert már mindennek vége, zár az épület, igyekezzek. Elmentem.


Hétfőn megint fel akartam menni, kávézok egyet és a bejáratnál ugyanaz a portás volt, aki felugrott és mondta, hogy "na helló, merre merre". Mondtam automatából akarok inni kávét, azt mondta, hogy az nem nyilvános, az azért van, aki jön autóstanfolyamra vagy sportolni, azok használhatják, így be az utcáról senki sem, ott van a túloldalt a pizzéria, van fínom kávé és ott igyak. Mondtam okè. Nem ellenkeztem, nem olyan vagyok, mentem. Ekkor utánam jön az utcára és kérdezte ,én ültem-e ott a multor a sötétben akinek világított a telefonja a kezébdn?, mondtam-igen-. Mondta, hogy menjek már vissza a bejáratig, visszamentem, közbe pedig mondtam, hát miért. Azt mondta, én oda céltelanul járok és ott nem kávézni megyek, hanem kamu, ott rossz szándékom van, gyanús vagyok és mutatott a kamerára, hogy az ott engem felvett és lementi, kihívja a rendőrséget és átad neki egy fotót rólam. Feleltem, hogy nyugodtan, hívja most, én is megvárom és tisztázzuk, hogy miért is rágalmaz engem, hogy én ott rosszat akarok-e. Azt elmondom a rendőröknek, hogy igen ott űltem a multkor, meg kávéztam, de nem visznek be, eljárás se indul, max várható, hogy annyit mondanak, hogy ne jöjjek erre mostantól, ha itt nincs célom, mert nem kívánatls vagyok itt.

Erre ő azt mondta, hogy nem kell, ne várjam, menjek, majd ő megvárja és odaad egy fényképet. Azt is mondta, hogy itt voltak lopások anno. Ekkor mondtam, azt csinál amit akar.


Elnézést, hogy hosszan, részletekbe menően leírtam a dolgot, azért, hogy értsétek, hogy érdemben tudjatok válaszolni.


Ha ki is hívta a rendőröket, akkor ha képet ad rólsm a rendőrnek, abbol lehet bajom vagy abbol még nem?

Mire fel lenne bajom, milyen bizonyítékokkal mi?


Nem ért az a portás hozzá.


Az, hogy 2008-ban lopás miatt voltam elítélve, azért még ebből semmi bajom nem lehet, nem igaz?!



2020. máj. 27. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hasonlo resz a "veled is megtortenhet"-ben :) de sajnos a reklamnal elkapcsoltam :D
2020. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi???
2020. máj. 27. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy kaveztal ... az a baj, hogy a kaveautomata mellett egy ATM is volt amit megberheltek ... (reklam) ...
2020. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincsenek közvetlen bizonyítékok ellened, addig ne aggódj.
2020. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de többet mostmár tényleg ne menj oda.

Legalább hivatkoztál volna valamire, hogy hova jöttél, nem annyit mondani amatőr módon, hogy hááát csak úgy bejöttem inni egy kávét. Ilyen alapon akkor bárki bárhova besurranhatna - illetéktelenül - csak hogy vegyen egy kávét. Ezek az autómaták tényleg azoknak vannak fenntartva akik valami hasznosat is csinálnak ott - jó nyilván erről törvény nincs de házirend lehet.

2020. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rendőrséget nem fogja érdekelni hacsak pont aznap nem történt bűncselekmény. Ha igen, akkor a korábbi priuszod miatt könnyen előléphetsz első számú lehetséges gyanúsítottnak.
2020. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz. Ez egy "buzgómócsing", aki rád akart ijeszteni.

Úgy tűnik sikerült. :D


Ez volt a célja.

2020. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vagyok én ilyedős, nem ilyesztett rám. Azt is mondtam, hogy nyugodtan most míg itt vagyok, addig hívja ki a rendőröket és majd én meg ő meg a rendőrök megbeszéljük, hogy mi is a baja a portásnak. De ugye, azt mondta, ne., hanem menjek majd ő kihívja. Azt csinál amit akar.

Ha kihívta ha nem, rám nincs terhelő bizonyíték semmire. De mivel a konfliktust kerülöm, nem megyek oda többet.

2020. máj. 28. 02:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!