Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az mennyire igaz hogy a...

Az mennyire igaz hogy a biztonsági cégeket bukott rendőrök hozták létre?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mit értesz azon hogy bukott rendőrök?

A biztonsági cégek működtetéséhez, vezetéséhez kell olyan szakmai tapasztalat ami egy rendőrnek a rendelkezésére áll.

Régebben rendőrként korán nyugdíjba lehetett menni, néha 45-50 évesen is. A LESZERELT és nem bukott rendőrök ettől a nyugdíjazástól még nem váltak munkaképtelenné és mivel biztonsági cégekre meg igény volt, így ott kezdtek vállalkozásba, amihez értettek.

Biztos hogy van olyan is hogy dicstelen módon távozott volt rendőr alapított biztonsági céget, de nem ez az alap.

2020. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1:

Dicstelen módon távozáson mit értesz? Mondjuk részt vett kamionok kifosztásában? (megtörtént eset) Vagy kábítószert szállított és terjesztett? (megtörtént eset) Vagy nagy összegű - több milliós - vesztegetési pénzt fogadott el? (megtörtént eset) Alvilágnak tett kivégzést már meg se említem.

Szóval, mit értesz dicstelen módon távozásnak?

2020. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szóval, mit értesz dicstelen módon távozásnak?"

Mi nem érthető benne? leírtam egyértelműen, hogy korai nyugdíj volt a másik verzió. Te magad is felsorolsz dolgokat amik megtörténtek. Mi a kérdés akkor?

Csak belekötni akartál, azt értem, de minek?

2020. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3:

Szerinted a törvény alapján 45 éves korában szolgálati nyugdíjba menő rendőr dicstelen módon távozott a testülettől?

2020. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdem, mert ami megtörtént eseteket soroltam, közülük egyik sem alapíthatott biztonsági céget, sőt, a tagja se lehetett.
2020. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 EZT mi a fenéből vetted ki? Hogy juthatsz ilyen ostoba következtetésre abból amit leírta?
2020. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bukott, hanem volt rendőrök, általában nyugdíjasok.
2020. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!