Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez az védekezhet-e szabadlábon?

Ez az védekezhet-e szabadlábon?

Figyelt kérdés

Szombaton Budapesten egy embert meg akartak állítani a rendőrök, azért mert zavartan viselkedett, azonban az autós gázt adott és menekülni akart, de egy, pizzafutár, aki motorral volt, elállta útját. Ekkor a rendőrök utánamentek, kiszálltak és elfogták, aki viszont megint csak menekülni akart és egy rendőr meg is sérült, végűl nem tudott menni, megbilincselték, de hogy mit tett, hogy el akart menni, nem derül ki, azonban a hivatalos személy elleni erőszakot elkövette. Ezután előállították, gondolom kiderítették, hogy miért akart menekülni, valamint a hivatalos személy elleni erőszak miatt elkövető lett, ìgy ügy indult.


Az azonban nem derül ki, hogy szabadon engedték vagy őrízetbevették és az illetékes ügyészségen előterjesztést tettek-e, hogy indítványozzák, hogy a bíróság tartóztassa le.


Ez érdekelne engem, hogy adott ember védekezhet-e szabadlábon vagy nem engedték el?

Esetleg valaki hallott többet is erről?



2020. máj. 25. 16:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kérdést így akartam helyesen irni, hogy : Ez "az ember" védekezhet-e szabadlábon?
2020. máj. 25. 16:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Kivizsgálják,hogy miért volt kettyós.

Ha szerencséje van,akkor nem beszámítható,kezelésre szorúl.

És max elveszik a jogsiját.

2020. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez amelyik a kék Suzukival forgolódott majd nekitámadt a rendőrnek ketten is alig bírták lefogni?


Hááát, sztem nagyon meg fogják büntetni...

2020. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!