Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha 18 éves korom előtt "elköve...

Ha 18 éves korom előtt "elkövettem" egy bűncselekményt, ahol -papíron- rabosítottak. Akkor azóta tényleg megsemmisítették az adataim? Többi lent.

Figyelt kérdés

A bűncselekmény mind1, áldozat voltam igazából, csak hülyeséget csináltam. Szerintem éppen ezért úsztam meg papíron a rabosítást - később, bíróságon meg semmit nem kaptam-.


Na szóval a rendőrök azt mondták, akik ott intéztek, hogy mivel nem vagyok 18 (17 múltam éppen), akkor elvileg -már nem tudom mennyi idő múlva- később megsemmisítik az adataim, törlik. (Fénykép, újlenyomat.)


Most ezt tényleg törölték/kidobták, vagy benne vagyok valami adatbázisába?


Bocs, de nem írnám le, hogy mennyire hiszek a kékeknek... :)



2020. máj. 14. 18:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem, elvileg olvastam itt, hogy volt akinek 6 hét mg kijött! A hivatalos "dátumot" meg nem tudom míg átfut. Várunk.

Még semmi.


Amint érkkezik, értelezem, és kiírom.

2020. máj. 27. 22:30
 12/15 A kérdező kommentje:

Na, ma reggel megjött. (Az erkölcsim)


Bejelöltem mindent, mielőtt feladtam.


Büntetlen előéletű vagyok, és nem szerepelek semmilyen eltiltás alatt, megfelelek mindennek.


Nagy kő esett le a szívemről.


De azért acab :D

2020. jún. 2. 14:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Azota mar bizos 3 oldalas lenne az erkorcsid, annyin keresztuk sorolnak fel a buneidet
2020. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13


Miről beszélsz te agyhalott?

2020. nov. 6. 20:54
 15/15 anonim ***** válasza:
elfajultál nagyon
2020. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!