Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni az ellen ha a...

Mit lehet tenni az ellen ha a kiscsaj, behazudja hogy megerőszakoltam?

Figyelt kérdés
Naszoval, felregisztráltam pár társkeresőre mert úgye jó ha van valakid, beszélgettem egy fiatal válig éru hajú lánnyal meg az uncsitesojával aki szintén csaj, aztán találkozunk (mármint ők ketten én egyedül), ja és ez decemberbe volt) a plázba dumálgattunk mekiztunk aztán ugye megbeszéltuk hogy mit csinálunk, és igából picit verték nekem, meg tapizhattam őket, aztán pár héttel később megint taliutzunk itt már bátrabban írt a kiscsaj mit szeretne meg én is, aztán taliztunk aztán az automata wcbe leszopott, és az uncsi lány tesoját meg kinyaltam, és ezt levidezták mindkettot poénból, na a lényeg hogy később osszevesztem velük, és ilyenet mondot hogy feljelent és azt hazudja mindenkinek hogy megerőszakoltam (kozbe nem is szexeltem egyik csajjal se sajna, bár így jobb is) van videó, és igazból kiderült hogy még általános iskolások 13-14 én meg 22

2020. ápr. 30. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmi bajod, mert ebben a sztoriban nem lehet bizonyítani semmit. Szskértő majd eldönti, hogy nem történt erőszak.


Feljrlentenek...?

Majd ők kerülnek bajba a végén, ahhoz nincs még eszük, hogy mi a rágalmazás, hamis vád, hatóság félrevezetése, de ahhoz van eszük, hogy feljelentenek. Nyugodtan tegyék, majd meg is bánhatják, ha szembesülnek vele, hogy gyanusítottak lesznek és esetleg bíróság... Nem egy ilyen volt már.


Neked ebből bajod nem lehet. De ne reklámozd ezt a sztorit.


És egy jótanács. Ne haverkodj, meg ne találkozgass te 22 évesen gyerekekkel, mert ez nem jó dolog, pláne, hogy az ilyenből sosem sül ki jó. Látod most is mi van. 18 évet betöltött csajokkal talizz, randizz.

2020. máj. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy normális hogy 22 évesen 14 éves kislányokkal kezdel ki de talán az esetböl tanulsz.
2020. máj. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyébként szakíts meg velük minden kapcsolatot egy gyerekre nem lehet észérvekkel hatni szóval várdd ki hogy mi lesz.

Szerintem nem fognak feljelenteni,csak szájuk nagy.

De legközelebb kérj személyit, 17-18 év alatt nem kezdenék de legalábbis nagyon meggondolnam

2020. máj. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az oralis szex is szex am. Ok meg kiskoruak. Hiaba nem dugtad be, errol meg video is van.
2020. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
76%

Itt írja mindenki, hogy omg 13 evessel volt...


MI AZ ANYÁM PITSAJAERT VAN FENN TÁRSKERESŐN EGY ILYEN IDŐS CSAJ????

2020. máj. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 better, op hogy ilyen hülye hogy ki is kezd ilyenekkel
2020. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!