Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni az ellen ha a...

Mit lehet tenni az ellen ha a kiscsaj, behazudja hogy megerőszakoltam?

Figyelt kérdés
Naszoval, felregisztráltam pár társkeresőre mert úgye jó ha van valakid, beszélgettem egy fiatal válig éru hajú lánnyal meg az uncsitesojával aki szintén csaj, aztán találkozunk (mármint ők ketten én egyedül), ja és ez decemberbe volt) a plázba dumálgattunk mekiztunk aztán ugye megbeszéltuk hogy mit csinálunk, és igából picit verték nekem, meg tapizhattam őket, aztán pár héttel később megint taliutzunk itt már bátrabban írt a kiscsaj mit szeretne meg én is, aztán taliztunk aztán az automata wcbe leszopott, és az uncsi lány tesoját meg kinyaltam, és ezt levidezták mindkettot poénból, na a lényeg hogy később osszevesztem velük, és ilyenet mondot hogy feljelent és azt hazudja mindenkinek hogy megerőszakoltam (kozbe nem is szexeltem egyik csajjal se sajna, bár így jobb is) van videó, és igazból kiderült hogy még általános iskolások 13-14 én meg 22

2020. ápr. 30. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hazudd azt hogy nem
2020. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ha a #metoo mozgalom elnyom?
2020. ápr. 30. 21:16
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha bírósági ügy lesz belőle akkor szakértőt is be fognak vonni, aki majd valószínűleg megállapítja, hogy nem volt erőszakos cselekmény. Jó nagy öngól lesz nekik.
2020. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
bizonyíték nélkül nem fognak elítélni. Tagadd le.
2020. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodtan tegyenek csak feljelentést, az ilyen kisgyerekeket úgy fogják lealázni a nyomozók, hogy sírva fognak hazáig rohanni.
2020. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Keress csajt chat alternative appon :D itt sok a perverz csaj, ( itt random embereket dob be videohivásba és ha nemtetszik valaki tovább lehet skipelni az embert :D bár rengeteg iskolázatlan c van fent a beszologatos fajtából, de sok csajt megkurtam innen😁😁
2020. ápr. 30. 21:39
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

Semmit.


Konkrét sztori:


A csávó megdugta a csajt a csaj lakásán, miközben hazaért apuci. A csávót elzavarta, az asszonyt szájon csapkodta. A csaj azt állította hogy a csávó megerőszakolta, majd feljelentette a rendőrségen. Látlelet, amin persze a férj verése volt olvasható.


Az "erőszakoló" 3 évet ült annak ellenére hogy kb 165cm magas, és 50 kiló, a csaj pedig kb 175cm magas, és legalább egy mázsa!

2020. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
14 évtől beleegyezéssel lehetet veled. Ezalatt gyerek még. Persze 14 után is. Te komolyan 13 évessel voltál így? Normalis vagy? Remélem megjárod.
2020. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Mondd meg az igazságot és azt is, hogy a rágalmazást és hamis tanúzást is szigorúan bünteti a törvény és súlyos következményeket von maga után.
2020. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Csakhogy már azzal bűncselekményt követett el, hogy szexuális kapcsolatot létesített egy kiskorúval felnőttként. Egy pedofil dolog már...
2020. máj. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!