Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Úgysem engedné ez meg a...

Úgysem engedné ez meg a rendőrség?

Figyelt kérdés

Ma megyek majd a barátomhoz, amikor majd megyek haza, akkor este ott megyek el a rendőrkapitányság előtt. Sötét lesz már, olyan 8-9 óra és szokott égni bent egy két helyen a villany. Tudom, hogy nem munkaidő lesz, mert az 16 óráig van, de ahogy mondtam mindig szoktak bent lenni, valamint ott űl a portás rendőr.


Arra gondoltam, hogy ha bemennék, megkérdezném, hogy széjjel lehet-e nézni, mit csinálnak ilyenkor itt bent, milyen az élet egy éjjeli műszakban, akkor lehet megnézhetem, vagy ezt úgysem fogják megengedni, mert nem nyilt nap? Gondolom csak azokat fogadják akinél baj van, és feljelentést akarnak tenni, ilyenért nem. De ha mégis.


Egy próbát megér, vagy felejtsem el?


Érdekel a dolog.



2020. jan. 30. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. A rendőrség nem valami múzeum. Biztos van valami belső szabályzat is ami tiltja hogy csak így bent séremóráljanak emberek akik "csak szét akarnak nézni".
2020. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az örsön nem lehet csak úgy szétnézni. Ha bemégy és megkérdezed, valószínűleg udvariasan megmondják majd, hogy szabályzat szerint ezt nem lehet, de esetleg pár szóban mesélnek, hogy milyen ott a meló.
2020. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy csak úgy lehet belépni amúgyis, hogy a személyit elkérik és beírnak, aztán lehet menni, de nem egyedűl, hanem minden ügyfélért lejön a nyomozó. Ezt ügyfélként értem munkaidőben.


Tehát a kérdésben leírtak alapján még kísérettel sem lehet ezt megtenni, mármint úgy, hogy ott lenne egy rendőr aki megmutat mindent, de nem. Gondoltam amúgy, hogy nem igen szabad, de megkérdeztem.


Köszönöm.

2020. jan. 30. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem javallom, az ott dolgozóknak jobb dolguk is van mint ilyen sülthülyékkel foglalkozni.
2020. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A multkor nem nagyon sok dolguk volt, mert ültek, az egyik pedig csak kivett valamit a szekrényből.


Nem kéne lehülyézni.


Normálisan kérdezek, normális válaszokat várok mint az első kettő is.

2020. jan. 30. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. És, ha ott vagy valami ügybe akkor se mászkálhatsz egyedül.
2020. jan. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wittmann11 válasza:
Ha ráérnének sem engednek be mint sok más munkahelyre sem, ide meg pláne nem.
2020. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!