Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ember lehet az ilyen...

Milyen ember lehet az ilyen ember? Mindig belekeveredik valamibe.

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, szinte két havonta járja a rendőrséget, mindig beidézik valamiért, hogy állítólag sáros, és mindig más ügyekben, már a rendőrök is ismerik. Azt hallottam, hogy sosem találnak rajta fogást. Tutira nem fogok vele barátkozni, se beszélni, mert biztos bűnöző, csak azt nem értem, hogy akkor miért nem figyelik meg, hogy lecsaphassanak rá? Állítólag üldözési mániás is, de én tök normálisnak ismerem és mikor tslizunk kb fél évente, semmi baj nincs vele, meg normálisan is viselkedik.

Milyen ember lehet vajon?

Vagy arra gondolok, hogy rutinbűnöző, de akkor ki kellene figyelni és tetten érni vagy nem is tudom.

Amúgy régen annyi hülyeséget megcsinált már, hogy ezt tudják a rendőrök is.

Szerintetek mégis milyen ember lehet? Zűrös?



2019. dec. 26. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem teljesen normális. Vagy úgy csinálja a dolgokat, hogy nem lehet rábizonyítani, nagyon cseles.
2019. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24%

Az ügyekből lehetne véleményezni. Lehet pl. hogy csak a közlekedési morálja rossz, és közlekedési szabálysértések rábizonyítása ellen harcol.


Pl. éjszaka piros lámpán áthaladást, kanyarodási szabály megsértést (mindkettő 50 ezer Ft) könnyen meg lehet úszni, mert felvételen nem látszik az arca, és mondhatja azt, hogy megtagadja a vallomást mert azzal magát vagy hozzátartozóját szabálysértéssel vádolna.


Ha pedig a rendőrség nem tudja kétséget kizáróan bizonyítani, hogy ő vezette az autót (nem tudja, nem nyomoz emiatt), akkor megúszta, örülhet magának. Persze családtagjai már lehet hogy kiosztják, mert ilyenkor a rendőrség őket is beidézi...

2019. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!