Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálna a rendőrség?...

Mit csinálna a rendőrség? Elzavarna vagy partnerek lennének a poénban?

Figyelt kérdés

Az előbb jöttem el a rendőrség előtt, az egyik helyiségben bent égett a villany és egy kék ruhás rendőr állt bent és valami papírt nézett, aztán becsukott egy szekrény ajtót, majd leült.

Mivel szabályszegésbe nem ütközik, megálltam, benéztem és kicsit figyeltem mit csinál, majd mosolyogva gondoltam, hogy de sok ideje van ,majd eljöttem, arrébb pedig a portás rendőr volt és egy csomó monitor volt előtte, a kamerarendszer, ez a falra volt felszerelve de nem azt nézte, hanem a telefont nyomogatta.


Ha észrevették volna, hogy egy ember kukucskál befelé és mosolyog, ki jöttek volna elzavarni vagy partnerek lettek volna, hogy mosolyogtam és lehet ők is mosolyogtak volna?

Vagy mit gondoltak, mondtak volna?


Csak érdekel picit, mert tudja mindenki, hogy a rendőrséggel nem szabad játszani.



2019. nov. 21. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Integettek volna.
2019. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég frusztráló, hogy munka közben a járókelők látványosan megállnak bámulni, de megszokható, ha esetleg dolgoztál már építkezésnél. Szerintem őket se érdekelte, bár ha percekig nézted volna, akkor szerintem minden jóérzésű ember kiment volna adni két nagy pofont.
2019. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez Debrecenbe volt?
2019. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, hanem Karcagon.

De én Debrecenben lakok, csak Karcagon voltam és mentem ki a vonathoz a vasútállomásra és a rendőrség előtt mentem el. Amúgy a debreceni rek-ra is néztem már be este.

De ez nem ütközik szabályszegésbe.


Egyébként honnan feltételezted, hogy Debrecenben lett volna?

2019. nov. 22. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

"De ez nem ütközik szabályszegésbe."


Dehogynem. :) :D Nagyon is. Hivatalos rendvédelmi szerv. És ha meglátnak? Honnan tudják hogy nem készítettél hang/kép/videó felvételt az ott történtekről? :) Gondoltál már rá? Attól, hogy Te mosolyogsz, nem biztos, hogy Ő mosolyogni fog. :) Sőt, tudom, hogy nem. Ez most olyan, mintha a szobád egyik ablakából rá látnál a szomszéd ablakára este, ahol ég a villany, nincs behúzva a függöny. (Csak a példa kedvéért.) Történetesen mondjuk az egy fürdőszoba, és éppen meglátod az őrült szomszéd huszonéves lányát meztelenül fürdeni, és rajta kapnak, ahogy kukkolod. :) Igen, ezért is lehet már kapni közigazgatási bírságot, és szabálysértési eljárás indul ellened. Gondolkodjunk már egy kicsit! :)

2019. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!