Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök várják, hogy...

A rendőrök várják, hogy holnaptól megint menjenek dolgozni?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, mert ki az aki várja a munkát, inkább a csláddal lenni, dolgozni menni nem kívánságműsor.


De, mivel olyat hallottam számtalanszor, hogy a rendőrök nem a pénzért mennek rendőrnek, hanem ez a vágyuk ezért kérdezem meg.


Szerintetek a rendőr-nyomozók akik bűnüldözési részlegben vannak és bent a rendőrségen az irodákban nyomoznak az ismeretlen tettes után, azok várják, hogy holnaptól megint mehetnek dolgozni reggel 8-tól du 4 -ig? Vagy tévedek?


Bocsánat, ha nem jól fogalmaztam meg de röviden tömören így tudtam leírni kérdésemet.



2019. júl. 28. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

A kormány úgy van velük,mint 10 éve a tulaj a benzinkutasokkal. Napi 15-20e a jatt ezért nincsen fizu,örülhetsz jogy a kúton dolgozol.

Mo n is minden 10. ember diler. Ha lóvé kell kimennek a rendőrök,elveszik a pénzét meg cuccot,a pénzt elosztják a cuccot meg eladják egy másik dílernek.

2019. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
#1 bizony, ezt nekem is mesélte a rendőrnő exem, na meg azt, hogy a lányok futtatásában is benne vannak. Strigó lecsuk, lányokat onnantól ők "védik", természetesen leadóért. Ő is így csöppent az ősi szakmába, mivel bomba teste volt, luxus kategóriában nyomatta, ott is hagyta a rendőrséget, azóta gazdag üzletemberek, maffiózók sugarbaby-je.
2019. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!