Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnaptól egy gyárban fogok...

Holnaptól egy gyárban fogok dolgozni. Nagyon félek, mert nem birom a tömeget. Adjatok tanácsot mit tegyek, hogy normálisan viselkedjek, és hogy ne lássák rajtam, hogy ideges vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor én dolgoztam gyárban, oda kerülésem első napjaiban heteiben, igyekeztem követni a munkamenetet, közbe meg ismerkedtem a körülöttem lévő környezettel.

Nem nagyon figyelik az új embereket, mert a gyári dolgozók legtöbbje zombi életet él, volt hogy engem se ismertek meg pl szünetben..

Szóval nem kell aggódni, amit mondanak/mutatnak igyekezz követni, és idővel jó lesz.

2014. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
2,5 Xanax 1 Frontin egy fél Rivotril, utána ha van lehetőséged húzd meg magad az egész műszak idejére a wcben. Én így dolgozom minden nap.
2014. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attòl függ, az "én" gyàramban az elsõ pàr napban mindenki velem foglalkozott. Nincs ott amúgy nagy tömeg, egy részlegen pàr ember, ne aggòdj.
2014. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Én nem a tömegtől félnék a helyedben, hanem a munkától. Annyira monoton és semmi értelme amit csinálsz, bele lehet őrülni.
2014. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
100%

Én nyugdíjas vagyok és az életem során gyárakban dolgoztam.

Nem fogod elhinni ott is EMBEREK dolgoznak.Nem harapnak, sőt! Ha illő tiszteletet tanúsítasz, tapasztaltabb (már régebben dolgozó) gyári munkások segíthetnek, hogy könnyen, gyorsan alkalmazkodhass a helyi szokásokhoz, elvégezhesd azt amiért odajársz, a munkaközi szünetben társaságod lehet, amelyben informálódhatsz.

A hétköznapi emberi (európai) normák érvényesek, Kell köszönni, az idősebbet az ajtónál előre engedni, betartani a higiéniai szabályokat, nem köpködni stb.

2014. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!