Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan lehetne már alaposan...

Hogyan lehetne már alaposan móresre tanítani a minisztereket?

Figyelt kérdés

Mármint mivel lehetne velük megértetni hogy nem politikai hülyeségekkel kell megpróbálni munkahelyet teremteni hanem a francos gépek dolgoznak az emberek helyett és ezért nem dolgozunk és ha nem dolgozunk nincs miből fizetni a rezsit.

Minket nem a politikai hablaty érdekel hanem hogy minél több munkahely legyen ahol nem a gépek hanem egészséges dolgozni akaró emberek tudnak dolgozni hogy boldog családban tudjanak nap mint nap élni.

Lehet hogy csak mi magyarok gyávák vagyunk egy forradalomhoz ert nem hiszem hogy ha a nép egyszerre megindúlna és tarolna akkor lenne gép ami megállítaná a népet régen 1848-ban is volt már ágyú mégsem bírtak a túlerővel!"De a hadigépeket sem őrzik túl jól"csak egyet kell megszerezni aztán majd jön a többi!


2010. júl. 8. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mivel a gépek nem dolgoznak, ezért nem kell félni, hogy gépek fognak dolgozni.


A gépek tényleg megszüntetnek munkahelyeket, és lehetővé teszik más munkahelyek létrejöttét.

2010. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az anyátok sexuált exumált segglyukát nem vagyok bunkó csak már unopm hogy ez a kib***ott szabolcs megye ahol semmi munkahely nincs haldoklik és én meg benne élek mivelhogy nem vagyok hajlandó 300km-t utazni mkunkahelyért mert itt a családom s ha egfy hónapban csak egyszer van lehetőségem hazautazni hogymár akkor jöjjek haza mikor az asszonynak megvan a havija aztán visszamegyek és mire legközelebb hazajövök ő mással van ágyban mint ahogyan én is mivelhogy minden embernek megvannak az igényei''''Tehát nem büdös számomra a munka csak a gyermekeimet akiket én és párom hoztunk világra szeretem minden nap látni s törődni vlük "nemúgymint a hülye köcsög politikus akinek ha a purdélya lop a boldba csak a média fújja fel a témát de a bünti az elmarad"!
2010. júl. 9. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!