Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Amennyiben Orban ilyen kímelet...

Amennyiben Orban ilyen kímeletlen diktatúrát folytat, mire számíthatnak az önkormanyzati valsztasakon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 13:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Aki viszont nem ment el szavazni ,annak nyilván az ég világon semmi beleszólása az egészbe, és háborogni sincs semmi oka/joga.
2010. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
80%
A magyarokat csak kemény kézzel lehet vezetni -lásd Szent István is felnégyeltette Koppányt, Mátyás király se kecmecelt sokat a politikáját ellenzőkkel. Egy ilyen széthúzó, erkölcsileg lezüllött népnek nem való a demokrácia.
2010. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként úgy veszem észre, hogy akik a demokrácia miatt siránkoznak, leginkább a szabad lopkodás lehetőségét siratják.

Történelmi tény, hogy a demokrácia nem más, mint a vagyonos kisebbség uralma, míg a diktatúrák általában a szélesebb tömegek javát szolgálják.

2010. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

07.02-18.54-hez.Erintett?mennyiben erintett az kinek munkahelyenek egyik szekhelye itt van,Mo.-on,a masik külföldön,2 diplomaval vezető beosztasban?nettó.550.000,-


Csak azokat sajnalom,akiket itt ismarak es 20 ev óta a nagy atveres,rablas folyik az itteni politikusok szemelyeben. Az mszp, a fidesz,mindkettő bukott part,tehat hol a helyük?! ezt mondjak meg a szavazók!

2010. júl. 5. 11:39
 35/43 Fingkirály ***** válasza:
0%

@júl.5 09:40:


Pontosan én is ezt mondtam. Egy ilyen - saját magát "furfangos", "élelmes", meg "talpraesett" jelzőkkel illető - népnek, mint mi magyarok, akik másból sem állnak, csak a másik átb@szásából, csalásból, lopásból - és nem csak a politikusok, hanem - tisztelet a kivételnek - szinte MINDENKI, csakugyan nem demokrácia való, hanem igenis seggberúgós, pofáncsapós, kardlappalverős diktatúra - különben az utolsó szögig mindenki szétlopna mindent, és természetesen másokra mutogatna, amikor felelősöket kell keresni.


@kedves kérdésfeltevő: nem akarlak bántani, de már csak a helyesírásod alapján vagy nagyon idős, vagy pedig olyan egyszerű emberke lehetsz, mint a faék, neked szerintem nem kellene ilyen dolgokkal foglalkozni, csak nyomni a robotot a gyárban, ahol dolgozol, mert szerintem a Te helyzetedben és szempontodból teljesen tökmindegy, hogy Orbán Viktor, Gyurcsány Ferenc, Pilátus, vagy akár Darth Vader a kormányfő, neked úgyis dolgoznod kell szorgalmasan...

2010. júl. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
68%
Ne hülyéskedjetek emberek, a szavazásra elmentek 2/3-át kapta Orbán és a Fidesz,de 8 millió fölött van a száma azoknak akik elmehettek volna,ebből csak 2 millió akárhányan szavaztak a Fideszre,Magyarország nem szavazott a Fideszre,ez most így alakult,4 év múlva másképp lesz szerintem.
2010. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
Ez a diktatúra? Valamilyen köztisztviselő vagy? Amúgy meg, ha tisztességesen dolgozol, akkor meg csak ne féljél, nem lesz semmi bajod. Ha meg nem.... kssssszz...
2010. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Érdekes én pártatlan (ha lehet ilyet mondani) TV műsorból hallottam, hogy nőtt a Fidesz népszerűsége mióta megválasztották őket.
2010. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:38

Amikor az átlagemberek pénztárcája vékonyabb lesz csökkenni fog az is.

2010. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

07.06.6.29.


Mia problemad a helyesírasommal?Az,hogy en hol dolgozom,esetleg fizikai területen,nem befolyasol semmi.a kerdes a lenyeg.Mindenesetre a munkatarsaim,akik reszben frissen végzett diplomasok,hasonló módon nyilvanulnak mek.Egyebkent nem panaszkodom most sem,a komcsik idejeben sem,de az előző ,mindket kormany mar bukott egysze,így alkalmatlanok a tovabbi orszagrombolasra!/ketdiplomas mernők,reszveb itthon,reszben külföldön dolgozom/

2010. júl. 9. 05:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!