Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Utálom a jelenlegi helyzetet,...

Utálom a jelenlegi helyzetet, valami tipp?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok az egyetlen, aki végigsírta az éjszakát (voltam szavazni, ellenzékire), mert nyertek ezek a maffiák? Még tüntetni is voltam, de semmi nem történik. Mennyire érdemes megfontolnom a külföldre költözést?
2018. máj. 17. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Már egész Európa tudja, hogy csalás a választási eredmény, nekünk meg ráadásul élni kell a csalásban, az egypártrendszerben. Szerintem aki tud és megengedheti magának mennie kell.
2018. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

"Ballibsi" létemre engem azért nem viselt meg ennyire az eredmény, mert pontosan tudom hogy ez a nép, ha le is váltja a fideszt, ugyanilyen, vagy még rosszabb bandát fog a helyére ültetni, pl. valami fain kis toroczkais jobbikot, vagy létrehoznak egy új "isten,haza,kenyér" vagy hasonlóan hangzatos és nemzeti nevű pártot.


A magyar ember azért választotta újra a fideszt, 2/3al, mert nekik egyszerűen ez kell, ilyen a beállítottságuk. Ugatás, xenofóbia, kenyér és cirkusz.


Épp ezért, szerintem az egyetlen igazi opció, elhúzni innen és vissza se nézni, ahogy én is teszem.


VAGY várhatsz 30 évet ameddig kikopik a jelenlegi szavazók többségét alkotó demográfiai csoport, felnő egy felvilágosultabb generáció, és talán majd akkor.

2018. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nőjél fel! Aztán majd meglátod...
2018. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, sokkal rosszabb lesz 20 év múlva. Mert kihúznak külföldre olyanok mint te. A felnövő roma generáció marad és azok választanak. De már most is érződik a hatása. Úgyhogy nem kell halogatni, ki kell lépni ebből amint lehet.
2018. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!