Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Utálom a jelenlegi helyzetet,...

Utálom a jelenlegi helyzetet, valami tipp?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok az egyetlen, aki végigsírta az éjszakát (voltam szavazni, ellenzékire), mert nyertek ezek a maffiák? Még tüntetni is voltam, de semmi nem történik. Mennyire érdemes megfontolnom a külföldre költözést?
2018. máj. 17. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez megnyugtat, közel 3 millióan érzünk ugyanígy.
2018. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

Hát nem csodálom, hogy azok után a "tüntik" után csak frusztráltabbak lesznek az emberek. Ne járj oda. Egy jó elemzés erről:


[link]

2018. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Külfődön még enné is szarabb.
2018. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
2018. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
64%
Minden rezsim egyszer megbukik. Egy kicsit gáznak tartom, hogy mindenki a külföldre meneküléssel jön. Ha kormányváltás lenne, akkor sem lenne 1 év múlva 3x akkora az átlagbér, legjobb esetben is csak egy változás indulna meg (amit persze én is akartam). Az biztos, hogy nem fog Orbán engem Londonba küldeni, meg fogok élni akkor is, ha még 50 évig lesz hatalmon.
2018. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Legközelebb sírás közben jusson eszedbe,hogy mi, maffia-pártiak imádjuk liberáliskönnyel oltani a szomjunkat, mert az nekünk oly édes.
2018. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Istenem, megint le akarja húzni a sok hülyét valami kamuszervezet, hogy majd az összegyűjtőtt pénzből ők aztán bebizonyítanak valamit. :D Nem elég, hogy a Gulyás ott koldult a tüntiken, mennyit lehet még legombolni az emberekről?
2018. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, de ha megvigasztal, akkor én is mennék sürgősen és kezdőtőkém is van az átmeneti időszakra, szóval felőlem léphetünk.
2018. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

#5

Teljesen lényegtelen, hogy egyszer majd talán 20 év múlva megbukik a Fidesz, a lakosság többsége akkor is világtalan, tahó prolikból áll nagyrészt.

Szóval semmire nem megyünk azzal, hogy egyszer, ismétlem egyszer, majd talán buknak, mert lesz helyettük másik ugyanilyen.

A Fidesz sem véletlenül van megválasztva ekkora fölénnyel, a magyaroknak egész egyszerűen ez kell, amit ők képviselnek.

2018. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Most azonnal indulnod kell testvérem, míg nem húznak nyugatra is egy falat ezek a "maffiák"!!4
2018. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!