Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet, gogy senki se...

Hogy lehet, gogy senki se szereti a fideszt, mégis 2/3 al nyert?

Figyelt kérdés

Akkor nem lenne kétharmada, ha nem szeretnék az emberek. Pedig mindenhonnan azt xarják milyen szar is a fidesz.

Mondjuk. Leginkább.. a pestyiek nyomtatják.


2018. ápr. 9. 07:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%

és a Fidesz helyett, kire szavazzon a nép?


az MSZP-re? Gyurcsány DK-ra?


a legtöbb ember azért szavazott, mert az a kisebbik "rossz" mivel nincs egy olyan ellenzéki párt ami tudná az országot kormányozni

2018. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Libers Pertz ***** válasza:
75%
Mi Fideszes szimpatizánsok nyugodtak voltunk eddig is, most meg már pláne. Azért nézett ki úgy, hogy kormányváltás meg ilyenek, mert az ellenzék pánikba volt, nyomták a rinyát a választás előtt. Most meg azért nyomják, mert nyertük.
2018. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Csalással, csalással és még több csalással. Azt még talán elhiszem, hogy tisztán is nyerhetett volna (már ha tisztának fogadjuk el azt, hogy saját javuk érdekében alakítgatták a választókerületeket), de azt már nem, hogy kétharmaddal. Két kezemen meg tudom számolni, hány fideszes ismerősöm van összesen.
2018. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
A február a hibás. Ha nem lett volna ilyen hideg a február, valószínűleg rosszabb lett volna az eredményük. :)
2018. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mi itt ezerből 999en a fideszre adtuk voksunkat, magyar lakhelyemen, vidéken szintén fidesz
2018. ápr. 9. 07:51
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Miért élsz külföldön? Költözz csak vissza az országba, és élvezd a szavazatod gyümölcsét.

A fidesznél meg bármilyen moslék élhetőbb alternatíva lett volna, ennél a patkánybandánál még egy MSZP-Jobbik koalíció sem tudott volna nagyobb kárt csinálni (igen, tisztában vagyok vele, hogy erre egyik fél sem volt nyitott). Bár én kormányváltást nem is vártam, de 2/3-ot sem. Ja, és vidéki vagyok, mégis minden ismerősöm rühelli ezt a bandát. Igaz, ez a körzetünkön is látszik, maradtunk egy fénysugár a sötétség tengerében.

2018. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

#9, 10


Ha külföldön élsz (úgyértem mindig is ott éltél), akkor nem kellene beleszólnod az itteni politikába, semmi közöd hozzá! Ráadásul ha csak egy erdélyi falucskában élsz, akkor is jobban élsz, és fogadok nem is jönnél ide nyomorogni, viszont minket súlyt ez a szavazat.


Ha pedig tanulni, dolgozni vagy kint, vagy pedig kivándoroltál mert ez az ország élhetetlen, akkor pedig szintén nem értem hogy szavazhattál olyanra aki miatt ezt kellett tenned??

2018. ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Én nem a Fideszre szavasztam, de nem bántam volna teljesen, ha ők maradnak kormányon. DE! Nem így. Ekkora többséggel gyakorlatilag teljhatalmuk van, ami rajtuk kívül senkinek sem jó.
2018. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én a sorsdöntő helyzetben bölcs döntés hozó magyar népemet szeretem!
2018. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%

Külföldön élőként vagy semmi közöd a magyar belpolitikához, vagy te is szimplán migráns vagy :/


Szomorú, hogy ilyenek döntenek rólunk, akik itt próbálunk élni, boldogulni.

2018. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!