Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a választás...

Mit gondoltok a választás eredményéről?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 06:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
Siralmas.
2018. ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
Várható volt
2018. ápr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
43%
Csalás az egész.
2018. ápr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
63%

Gondolkodjon el az ellenzék! Leváltható lett volna a kormány, de nem így, ahogy ők akarták!

A Fidesznek, annak ellenére, hogy vannak hibái, volak jó ötletei, és jó döntései. Az nem alternatíva, hogy minden szar, amit a Fidesz vezetett be, vagy amit a Fidesz valósított meg! Én speciel az egykulcsos adót, és a családi kedvezményt féltettem az ellenzék ámokfutásától, és nem akartam azok közé a (szerintük) gazdagok közé tartozni, akik fizessenek. De van ismerősöm, aki éppen Csok felvételére készül, nem mert ő sem másra szavazni, mert az ellenzék kommunikációja alapján minden szar amit a Fidesz vezetett be, ezért félt, hogy azt egy másik kormány megszüntetné. Van határon túli ismerősöm, aki az ismételt ellenük uszítás, az ellenzéki gyűlöletkampány miatt lett dühös, és csakazértis elment szavazni. Sorolhatnám még, mert sok példa van. El kellene gondolkodni mit rontottak el. Mert itt nem a Fidesz volt kiemelkedően jó, hanem az ellenzék volt minden idők legszarabb ellenzéke!

2018. ápr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
48%

Elismétlem azt, amit tegnap is írtam többször és mindig lepontoztak miatta:


A közvéleménykutatók elég egyöntetűen előrejelezték, hogy nagyjából ez lesz, nem értettem, mi volt ez a csodavárás.


Amúgy ezzel az ország kb. véglegesen leírta magát a szememben. Ennyi mocsok után is ekkora fölénnyel megválasztani a Fideszt... Gratulálok :D

2018. ápr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
58%

Meglepően stabilak a pártpreferenciák, ha visszanézzük az elmúlt 8 évet. A többség megtalálta a saját kedvencét, és kitart mellette.



Az emúlt 4 év nagyon sikeres volt, ha objektív mutatók alapján nézzük, ezt díjazták a választópolgárok. Kb 6%pontot erősödött a Fidesz országhatáron belül.

2018. ápr. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
68%
Ezidáig nacionalista voltam, most realizáltam igazán hogy a magyar nép végtelenül ostoba és megérdemli bármi is történik vele, számomra magyarország innentől nem a hazám csak egy tartós átmeneti lakhely. Feltett szándékom azonnal itthagyni amint bedejezem az egyetemet.
2018. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
66%
Még több ember fogja itthagyni az országot. Kívánom a fideszszavazóknak, hogy élvezzék a lerohadt egészségügyet és a népbutító (hajdan oktatási) rendszert, rettegjenek a "migráncsoktól", zárkózzanak be, és gyújtsák magukra a pajtát!
2018. ápr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
38%

Vagy bunda volt, hogy "véletlenül" pont megvan a 2/3-ad, vagy irgalmatlanul birkák az emberek.


Eddig soha nem gondolkoztam el komolyabban a külföldre költözésről, mostantól azon fogok dolgozni, hogy mihamarabb itt hagyhassam ezt a szarkupacot.

2018. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
59%

Hagyjuk már a sémákat, nem az ellenzék miatt nyert a fidesz.


Azért mert ez az ország ennyire hülye barom hogy több millió ostoba ember szerint

- élve megeszik a migránsok

- a 170 éves Soros azt se tudjuk micsinál

- az ENSZ((!!!) beleavatkozik a nem tudjuk mibe

- egy gázszerelő juthat ide

- megvédenek attól az EU-tól aki a pénzt adja

- stadion kell nem kórház

- ellopják a nyugdíjad


Sorolhatnàm napestig

Nem az ellenzék szar


Vannak ennyire istoba emberek

2018. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!