Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki Vona Gábor...

Király Péter 1 kérdése:

Szerintetek ki Vona Gábor valójában?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Soros Viktor személyesen.
2018. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Egy moszlemista űrgyíkember.
2018. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
84%

Egyszer libsi, egyszer náci, egyszer meleg, egyszer muszlim.. XD Vagy ezeknek kombinációja tetszés és megrendelés szerint. :D


Szerintem a legesélyesebb ellenzéki párt elnöke és pont leszarom, hogy ki valójában. Te ki vagy valójában? :D Ha kormánytalakíthat akkor majd kiderül max ő is megy a politikai szemétdombra, azt már tudjuk, hogy a Fidesz szr azt még nem, hogy a Jobbik vagy pl az LMP milyen lenne [én egy Jobbik-LMP koalícióskormányt adnék].


26F

2018. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fidesz külpolitikája tűrhető, nem rajongok értük igaz. Nem politizálok, de elmegyek szavazni, ha Vona hatalomra kerül és kiderül nem alkalmas vagy gázos megint telik az idő és negatívumok uralkodnak kezdődik, folytatódik a harc, ezért nem szeretem politikát. Jobbik-Lmp koalícióban utóbbi mit tenne vajon? Hűséges maradna? Én ki vagyok érdekes ember. Vona szerintem akkor is beépített...
2018. ápr. 8. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
En adok neki egy esélyt!
2018. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!