Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok, megtörténik a...

Mit gondoltok, megtörténik a kormányváltás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 17:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az esélye.

De azért remélem, ha kormányváltás lesz, akkor a Jobbik fog nyerni.

2018. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
65%
Esélytelen
2018. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az új Orbán-kormány váltja majd a régit.
2018. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%

"Igen, az új Orbán-kormány váltja majd a régit."


A kutya fáját, a számból vetted ki a szót!

2018. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
76%

https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4


Ameddig ilyen suttyók szavaznak addig nem!

2018. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha Don Vittorio megmurdel.
2018. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem van rá esély. Rengeteg olyan ember is el fog menni szavazni aki eddig még soha nem volt, mert általánosan kivan a f**za mindenkinek már azzal ami van.

Én bizakodó vagyok. Ha meg marad a mostani kormány akkor elgondolkodok azon, hogy külföldön folyt. köv.

2018. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
A Fidesz a kampányidőszak alatt végig csak mocskolta a többi pártot. Igyekeztek minden baromságot ráhúzni Vona Gáborra. A Jobbik ellenben szépen nyugodtan járta az országot, utcafórumokat tartott, ahol ismertették programjukat. Ami a fidesznek persze nincs. Ezeken a fórumokon is bárki hozzászólhatott, megoszthatta saját véleményét, még akkor is ha éppen nem értett egyet Vona Gábor meglátásaival. És ez ritka. Hogy egy miniszterelnökjelölt lehetőséget ad bárkinek, hogy szemtől szembe beszélgessenek. És én azt látom, hogy tényleg megoldást szeretnének Magyarország helyzetére. Én valamiért hiszek Vona Gábornak. Remélem, hogy sok ember bizalmát elnyerte, és ha megtörténik a kormányváltás tényleg betartja a Jobbik azt amit ígér.
2018. ápr. 7. 18:30
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
Így van ahogy írtad. A Jobbik odamegy az utca emberéhez és beszél vele. Ez az ami nagyon fontos. Orbán ezzel szembe a választások előtt nem mer egy TV-s vitát vállalni az ellenzéki miniszterelnök jelöltekkel. Erre szerintem még nem volt soha példa Magyarországon. Szánalmas és sokmindent elárul.
2018. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
90%

Remélem igen.

Ennek az országnak a Jobbikra van szüksége, csak bennük látom a normális jövőképet. Illetve az LMP is szimpatikus a programjuk alapján, de sajnos esélytelenek.

2018. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!