Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van más is aki úgy gondolja,...

Van más is aki úgy gondolja, hogy ezért nem szavaz a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy körzetben nem léptek vissza. Koszi, így biztosan marad a Fidesz.
2018. ápr. 7. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szavazok rájuk
2018. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Bocs a gép levágta hogy SEHOGYSE!!!
2018. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Én nemcsak ezért nem fogok. Egy párt nem változhat meg úgy, hogy ugyanazok a vezetők ülnek az élükön, akik eddig romáztak, zsidóztak. Ha ezek eltakarodnak az elnökségből, akkor majd elhiszem. Vonával azonosítják sokan a Jobbik régi arcát. Elsőként neki kéne távozni.
2018. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy nem léptek vissza, még lehet más jelöltre szavazni :D


Így legalább nem szavaznak a fideszre.


Tegyük fel, van a körzetedben egy dk-s, egy jobbikos, meg egy fideszes, és az ellenzékiek közül a Dk esélyesebb.


Ha visszalép a Jobbik, jobbikosok minimum fele nem fog a DK-ra szavazni, akkor már inkább a fideszre. Ezzel a fideszt erősítik mindenképpen.

De akiben van átszavazási hajlandóság, az visszalépés nélkül is tudja, hogy az esélyesebbre kell szavaznia, tehát a DK-ra teszi az ikszet majd. Viszont így azok a Jobbikosok, akik nem akarnak a DK-ra szavazni, szavazhatnak a Jobbikra is még, mert nem léptek vissza.


Szerintem logikus és átgondolt döntés, így lesz a legkevesebb szavazat a fideszé, és a legtöbb az ellenzéké. Én is a DK-ra szavazok egyéniben, mert nálunk ő a legesélyesebb ellenzéki, viszont listán a Jobbikra voksolok majd.

2018. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Én Vona miatt nem szavazok a Jobbikra.
2018. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem akarjátok leváltani a férgeket?
2018. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha a jobbik visszalépett volna bármelyik javára, biztos lehetsz benne, hogy akkor meg a fideszre szavaztak volna vagy mkkp-ra a jobbikosok. Az mivel jobb? Ígyse-úgyse nyer az ellenzéki (mert egy jobbikos bizisten nem szavaz a dkra). Plusz a korményváltáshoz nagyon is kellenek az egyéni megnyert helyek. A közvéleménykutatásokban meg az az oszlop nő, amelyik párt irányából a szél fúj nekik, ugye... (vagyis azt se lehet elhinni... nézd csak meg a hv-i választást. sima fidesz győzelem a közv.k. szerint...)
2018. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!