Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha átveszi a Jobbik a hatalmat...

Ha átveszi a Jobbik a hatalmat, akkor a romáknak végük?

Figyelt kérdés

Erről tanúskodik ez cikkes videó: [link]


Ha most átveszik a hatalmat, a Magyar emberek is ráfaragnak. Április 6 csak a FIDESZ. A rasszista megnyilvánulást mellőzétek.



2018. ápr. 3. 22:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk van végünk.
2018. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
[link] tele van cikkel, hogy a jobbik nem alkalmas kormányzásra. Hát ennyit erről a cukki kampányairól.
2018. ápr. 4. 00:09
 23/37 anonim ***** válasza:
67%
Jelenleg a fidesz a legrasszistább párt, tőlük félhetnek a romák.
2018. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz a romáknak, rengeteg jobbikos (polgármesterű) településen vannak romák, és még sehol sem lett egyiknek sem baja. (+ Ne csináljunk úgy, mintha bármit is számítana egy képviselőjük véleménye, úgyis az lesz amit Vona mond, a többség őt támogatja, a többiek meg vagy megszokják vagy kilépnek,a hogy már volt is példa erre.)
2018. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
57%
Nesze nektek Jobbik aki x el rájuk álljon sorba ha jönnek a migransok. Ne az én családom notagjait találják meg. Most hallottam a nyilatkozatot a tvben. Szabad utat ad brusszelnek határozott IGEN a kvótára a Jobbiktól. Na ebben nem fog cserben hagyni Orbán és ez a nem mindegy. Jöhettek a betelepitett emberekkel.. tuti oka volt rá. Csak figyelj. Orbán sokkal előrébb jár gondolatban. Ha jobban figyelnetek látnátok. Csinál valamit,amivel később alatamaszt dolgokat. Betelepitett atvilagitott ellenőrzött embereket. Ha mégis kést tart Brüsszel a nyakahoz lenti majd a karjával nézd pajti.. már vannak itt elegen úgyhogy kocc van.. gondolkodik előrelatban.
2018. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
49%
Ebből következik hogy nem fog megbízni vele Brüsszel ha totagast állnak se!.. előrelátó, ennyi az egész (előző voltam)
2018. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek. Tényleg lehet mocskolni a Fideszt, de hiddjétek el, ha ez április 8 után megszűnik, a jobbik nem állítja meg az áradatot. Vissza emlékeztek arra a napra amikor megszavaztátok a jobbikot. 4 évig lesznek hatalmon, a kockázat tényleg nagy, ha akartok migráns között élni, tegyétek amit jónak látok. Ápr 8 án az egész család rá szavaz. És mielőtt valaki azt írná hogy roma vagyok, az téved, mert magyar ember nem roma vagyok.
2018. ápr. 4. 00:48
 28/37 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig nem vetted volna észre cigányok bűnöznek Magyarországon, nem pedig migránsok.
2018. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Utolsó ajánlanám figyelmedbe: [link] kormányváltás után tömegével lesznek ilyenek. Majd csak figyeld meg.....
2018. ápr. 4. 01:40
 30/37 anonim ***** válasza:
90%
Hát, egy biztos: a belinkelt cikkek alapján, imádod a politikai "bulvárt".
2018. ápr. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!