Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a Jobbiknak vagy...

Szerintetek a Jobbiknak vagy az MSZP-nek lesz több százaléka?

Figyelt kérdés
És melyiknek mennyi?
2018. márc. 29. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

egyéniben nagyon sok helyen a Jobbiknak van esélye, Listán valószínű MSZP többség lesz, de ezeken kár lovagolni mert még a választás előtti napon is bármi történhet, kitudja hogy a többség milyen döntést hoz amikor beteszi az "X" et valamelyik párthoz.

Igazából bármi lehetséges.


Én egyénibe Jobbikra szavazok mert aki van jelölt nálunk tényleg csinál is valamit és őt látom szinte állandóan hogy kimegy az utcára és beszélget emberekkel, a többi párt pedig semmit nem tesz szinte. Listás szavazásnál egyébként én személy szerint még nem döntöttem el. MSZP-Párbeszéd aki még kérdéses számomra de nem igazán tudok hinni Karácsony Gergelynek, pedig tetszik a programja ahogyan a Jobbik programjával is egyet értek.

De ami nekem a véleményem hogy a Fideszen kívül akármelyik ellenzéki jó lesz, mert igazából mindegy kire szavazunk csak ne a Fidesz legyen.

2018. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
2014ben a Jobbik egy egyénit nem tudott elhozni. Ez most sem változott számottevően. Max 6-7 egyénire van esélyük.... Kormánypárt... Nah persze.. Haha... Nettó baromság
2018. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok ismét. A Jobbik kicsit felül lett becsülve, végül csak 19%-ot kapott a pártlistán 23 helyett, az MSZP-Párbeszéd 12%-ot eltaláltam, pontosabban 11,91% lett.
2018. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy százalékban 20 alatt vannak, de akkor is több szavazatot kaptak, mint 4 éve. Igaz nem sokkal, de többet.
2018. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!