Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Más is van úgy vele, hogy...

Más is van úgy vele, hogy mondjuk a Momementummal szimpatizál, de ha az összes ellenzéki párt összefogna, akkor inkább a Fideszre szavazna?

Figyelt kérdés
Hozzám a momentum áll a legközelebb, úgy tervezem, hogy rájuk szavazok, remélem bejutnak a parlamentbe és 4 év alatt sikerül megerősödniük annyira, hogy széleskörű támogatottságot szerezzenek, mert fiatalos, lendületes csapat, új politikai generáció és nagyon remélem, hogy nem mennek bele az összefogásba ilyen katasztrofális pártokkal mint a Jobbik meg az MSZP. Mert ha netán visszalépnének a momentumosok, mondjuk az én kerületembe visszalép, akkor nem fogok az MSZP-re szavazni csak azért mert a jelölt azt mondja, hanem akkor már inkább a Fideszre szavazok. Szocikból köszönöm szépen nem kérek, annál még a fidesz is jobb, ők legalább nem viszik teljes csődbe az országot.

2018. márc. 29. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A Momentum viccpárt.

Zsidóztak meg cigányoztak

2018. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A momentum elit fiatalok pártja mind tanult és elég liberális meglehet nézni a youtube videóikat. Baloldaliak.
2018. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is liberális vagyok, de nem baloldali.
2018. márc. 29. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

"Zsidóztak meg cigányoztak"


Ideje volt már egy ilyen pártnak, amikor a Jobbik becukisodott...

2018. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Igen, körülbelül az ápoltak fele így vélekedik az osztályon.
2018. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek is, de nem hinném, hogy túl sokan.
2018. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem. A Fideszt le kell váltani, gyakorlatilag majdnem mindegy, milyen áron. Akármilyen is az MSZP, azért a diktatúra kiépítésére tett lépéseket náluk még nyomokban sem tapasztalhattunk. A korrupció is elítélendő, de a valódi probléma a politikai berendezkedés, a központosított hazugságmédiával, a napi szintűvé váló karaktergyilkossági kísérletekkel, a félelem és gyűlöletkeltéssel, az uszítással és az állampolgárok semmibe vételével. Ez sokkal nagyobb baj a fidesszel, mint bármi más, amit az elmúlt nyolc évben elkövettek.


Egyébként pedig a szocik sem vitték csődbe az országot, pedig egy gazdasági világválság kellős közepén kormányoztak. Úgyhogy erről ennyit...

2018. márc. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Haggyjuk már ezt a "diktatúra" dumát! Ez kb. olyna nevetséges mint a sorosozás.


Az államcsődöt azt Medgyessy okozta kis híján 2002-2004 ősze között, ezért rakták aztán be helyette Gyurcsányt, hogy takarítsa el a szemetet, amit az ígéreteket megvalósítani próbáló Medgyessy hátrahagyott.

Vonából meg Karácsonyból kb. ugyanezt a naiv észnélküliséget nétem ki, aztán végül majd megint Gyurcsányt rakják be válságkezelőként. Nekem nem Gyurcsánnyal van bajom, hanem az ilyen fedezet nélküli osztogatókkal. A fidesszel kétségtelenül sok probléma van,le kell váltani őket, de NEM mindenáron!

A momentumnak is vannak gyerekes dolgok a programjukban, de még mindig az övék a legvállalhatóbb.

Nálam a momentum,LMP amik még vállalható kategóriába esnek, az Együtt meg a DK meg ilyen elmegy kategória.

De ilyen Karácsony Gergely meg Vona Gábor ne jöjjön, akkor már inkább maradjon Orbán Viktor.

2018. márc. 30. 06:28
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A Momentum liberális lipótvárosi hülyegyerekek gyülekezete. A legnagyobb tettünk volt az aláírásgyűjtés az olimpia ellen - akkor megutáltam őket egy életre.


Egy búgócsigát nem bíznék rájuk.

2018. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Le kell váltani, de nem mindenáron. Ha az ellenzék összefogna, nem mennék szavazni. Vállalhatatlanok.
2018. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!