Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbiknak mennyi esélye van...

A Jobbiknak mennyi esélye van a győzelemre egy 100as skálán?

Figyelt kérdés
Nyílván csak objektív véleményekre vagyok kíváncsi. Mivel a szimpatizánsok elfogultak.

2018. márc. 16. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A Jobbik régebben nagyon iszlámbarát volt,és a zsidókat utálta. Most pedig fordítva van.
2018. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

9. az, hogy belátták, hogy azzal a radikalizmussal nem fognak kormányt váltani, ahogy először nekiindultak, nem gondolnám, hogy akkora nagy baj lenne. Ha belátod, hogy nem megy és változtatsz, az példamutató. És nem hanukáznak vagy fene se tudja mit írtál.

Amit te 'képviselsz' az az 1 napra jólmegmutatomhogyénvagyokaf-szagyerek, utána meg szophatsz megint 4 évig. Nem mondom én sem, hogy 1000%, hogy a jobbik a megváltás, de ha kormányváltást akarunk NINCS MÁS opció. Ennyi. Ha nem akarjuk a fideszt, a jobbikra kell szavazni. Aki ezt nem látja be, arra nem tudok mit mondani

2018. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A Kétfarkú békemenetén tegnap kint voltam. Egy ellenzéki megmozduláson sem voltak annyian. Én is rájuk fogok szavazni és nem a Jobbikra 😎

UTOLSÓ, apám és a barátnőm apja pont a radikalizmus feladása miatt hagyta ott a Jobbikot. Ezzel az új arculattal sem jutnak majd sehova.....

2018. márc. 16. 19:40
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
12. Egy jobbikos bérkommentelőt hallhattunk.Rajtam kívül a 8 millió választól még kb 7 millió nem fog azonosulni a dumáddal, hogy nincs más választás. Mert mindig van más opció. Mi értelmesebbek megyünk és valamire szavazunk, a hülyélye, mint te is, meg valami ellen... Bár a bérkommentelőknek ez ki van adva ukászba.
2018. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
választóból
2018. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudod mi az a hanuka? Pláne jobbikosként?🤣😁🤣😁 Hát milyen jobbikos vagy te neharagudj?!😂😂😂 Úgy látom sem a Jobbik, sem Fidesz szavazói között nem maradt már értelmiségi.🤔 Az idei lesz az IQ hiányos választók nagy csatája. Ilyenek döntenek a magyar fiatalok sorsáról, akiknek alapműveltsége sincsen.. Oh my God.Nah ezért is biztos elmegyek szavazni, hogy Orbánnak és Vonának is keresztbe tegyek és rohadjanak meg együtt a kényszerkoalíciós kormányzásban, ha egyáltalán a Fidesz arra fog kényszerülni.Mert lehet, hogy arra sem.De ha igen, dögöljön bele mindkét párt.

2018. márc. 16. 20:18
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

"és nem hanukáznak vagy fene se tudja mit írtál" - ez arra szólt, hogy nem tudom, TE MIT ÍRTÁL, milyen hülyeséget írtál. Érted? Nem a hanukát nem tudom, te agyoniskolázott...



De amúgy, ha ti olyan okosak vagytok, hogy nem valami ellen, hanem valamire szavaztok. Mire? Kire? Kik azok, akikben van potenciál egy kormányváltásra?? Hallgatom, mert nekem sem az a legfőbb opció, hogy márpedigésakkoris jobbik legyen, hanem az, hogy fidesz NE legyen. Ha van olyan, ahol nagyobb az esély, hogy megverik őket, azokra fogok szavazni. Csak szerintem nincs.


Lehet, hogy kb 200 ember elfordult, mert nem olyan radikálisak (hasracsaptam a 200al, de akkor azt mondja már meg, aki emiatt elfordul... akkor hova szavaz? Kire? ), de több ezren azért fognak most rájuk voksolni, mert elengedték azt (az egyébként nekem is sokkal szimpatikusabb) radikális vonalat.

2018. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#16: Én nem hiszem, hogy kényszerkoalícióra kényszerülne a Fidesz. De igazából, már előbb el tudok képzelni egy Fidesz- MSZP, mint egy Fidesz- Jobbik koalíciót.
2018. márc. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a 2 millió orbánista hívő aztán kva nagy százaléka ám a szavazóknak. 20% úgy, hogy be van fenyítve, csicskítva, vagy megtömve burgonyával...
2018. márc. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Sarlatán jobbikosok
2018. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!