Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megtalálható valahol a fidesz...

Megtalálható valahol a fidesz 2018-as választási programja?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 11:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen csak keresni kell! Tessék ebből sokminden kiderül: https://www.youtube.com/watch?v=jkbsxunNuH8
2018. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nincs időm végignézni, úgyhogy kb. 5 perces különbségekkel belenéztem. Nem találtam választási programot. Lehet, hogy csak rossz helyeken néztem, de mondjuk logikusan egy miniszterelnöki évértékelőben hiába keresek ilyesmit. Ha esetleg mégis benne van, megköszönném, ha írnál időponto(ka)t.
2018. márc. 3. 11:23
 23/26 anonim válasza:
63%
Ha leírva látsz bármely párt "programját" azt naívan elhiszi valaki? .......
2018. ápr. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
beszélni magyar te?
2018. ápr. 9. 13:15
 25/26 Brandon41 ***** válasza:
0%
A Fidesz programja: lopunk,csalunk hazudunk, sajtó és szólás szabadság fokozatos leépítése, az oktatás és egészségügy tovább rombolása, diktatúra fokozatos kiépítése.
2018. ápr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Azért ezeket bizonyítani is kéne...


Én azt látom, hogy elég szép adókedvezményt adnak. Azt látom, hogy a környezetem szépen fejlődik, szépül.


Oké, én valamennyire szerencsés vagyok abból a szempontból, hogy pont akkor kerestem nagyon keveset amikor adojovairas volt. Azóta emelkedett a fizu és most meg a házassági és családi adókedvezmény jött jól. És az szja csökkentés is jó.

Szóval én örülök nekik.


Van akinek nem jó, az gondolom nem rájuk szavaz. A végén kijön egy eredmény, a többség kormányozhat. Ez most a Fidesz, 4 év múlva lehet mondjuk akármelyik másik...

2018. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!