Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megtalálható valahol a fidesz...

Megtalálható valahol a fidesz 2018-as választási programja?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 11:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Azért valahol nagyon szomorú, hogy egy ilyen nagy támogatottságú párt annyira se tartja a szavazókat, hogy egy értelmes programot összeállítson.


Konkrétan semmilyen valós az országot mélyen érintő problémával nem foglalkoznak, csak ez megy:

Soros, migránsok, ellenzék lejáratása, EU fikázása...


Ellenben az őt ért kritikákra nem érdemben reagálnak, sem a releváns problémákra pl.:

Egészségügy

Közoktatás

Kivándorlás

Korrupció

Leszakadó társadalmi csoportok

Stb...



Konkrétan nem látom, hogy bármit is fejlődne az ország, akár gazdaságilag, akár társadalmilag...

2018. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%

Én komolyan nem értem ezt a "választási program"-on lovaglást.


Mielőtt férjhez mentem, éjszakákat átbeszéltünk, mindent összeírtunk, osztottunk-szoroztunk, terveztünk, hogy milyen lesz a közös életünk, hogyan rendezzük be, milyen esküvő, mekkora család, kire hogyan miben számítunk vagy nem, milyen lesz a családi tehermegosztás, mi lesz, ha előre nem látható probléma adódik, stb.


Esküvő után már csak a nagyobb változásokkor írtuk papírra a hozzáadódott teendőket, amikor beteg lett valaki, vagy új gyerek született vagy nyaralásra, autóvásárlásra tanácskoztunk, hogy mi legyen a terv.

Hiszen nyilvánvaló volt, hogy mikor mit fogunk csinálni, mi nem változtunk. Esetleg a gazdasági követelmények változtak, amikhez nyilvánvaló volt, hogy hogyan fogunk hozzáfogni, hiszen mi ugyanazok voltunk, ugyanazt gondoltuk.


Szerintem nincs szükség külön 2018-as választási programra. Tudjuk, hogy mi a program, nem kell szájbarágósdit játszani.

2018. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
Azért 2 ember igényét, meg problémáját ne hasonlítsuk össze 10 millióéval... mellesleg igaz minek a program, hisz elég migránsozni, Sorosozni, meg Brüsszelezni, ha ez elég a népnek...
2018. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nem lesz választási programjuk, hiszen az az elmaradása esetén, "számonkérhető".
2018. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%
Folytatják a konteos politikájukat.
2018. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

#12


Én nem tudom, hogy mi a program. De ha tényleg nem is kell külön 2018-as program:


Megtalálható valahol a fidesz 2014-es választási programja?

2018. febr. 26. 01:04
 17/26 anonim ***** válasza:
Mire jó a választási program? Úgyse tartaná be, bármelyik párt nyer. Most tényleg az a probléma, hogy az egyik pártnak nincs ígéret gyűjteménye?
2018. febr. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Tudod, még csak jószándékúnak se kell lenni, elég ha valaki nem rosszindulatú, és a hétköznapi hírekben hallott-mutatott dolgokból teljesen világos. Még a magyar nemzet-index hírekből is, kellő utánagondolással, utánanézéssel, ha valami nem smakkol, gyanúsnak tűnik, hogy kihagytak, félreírtak valamit. Amit később helyesbítenek, az igaz.


14-ben se volt szószaporításra program, annyi lehetett, hogy folytatása következik. Ami úgy is volt.


De esetleg még 2000 körülről is ismerős lehet a "programjuk", csak akkor megszakadt a folyamat.

De vissza lehet nézni, hogy hogyan, mit csináltak.


Miért számít a programként megadott szöveg? Nem számít az, csak ha tud az ember olvasni a sorok mögött az eddigi tevékenységük alapján.

2018. febr. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az OLAF jelentésben taglaltak a program.
2018. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#18


Egyrészt köszi, ezek szerint a legfrissebb program a 2010-es, és ez az aktuális is.


Másrészt a házastársas hasonlatod és a második hozzászólásod alapján, a mindenki számára nyilvánvalóan ideális esetben én most azzal fogok leülni egyeztetni az elkövetkezendő időszak nagyobb dolgait, aki hat éves korom körül megrontott és azóta is nagyobb részben tiltott szexuális kapcsolatot létesít velem.

2018. febr. 26. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!