Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Más is úgy gondolja, hogy a...

Más is úgy gondolja, hogy a fideszes adakozás valójában elterelés?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy miután az ÁSZ jóformán az összes jelentősebb pártot megbüntette, a fidesz jönne ( az ellenzék próbálja rájuk uszitani az ÁSZ-t, ami hiába védi a fideszt, egy idő után muszáj lesz lépni ).

Na most kiküldték a csekkeket amit az emberek egy része visszaküld, más része nem. Ezt senki nem tudja ellenőrizni, hogy hányan küldték vissza és mekkora összeget. A fidesz ezután bejelent egy hihető ( vagy kevésbé hihető ) X milliós összeget amit ki tudja honnan szedtek össze és kész is, az ÁSZ sajnos nem tud fogást találni az ország egyetlen tisztességes pártján...


2018. jan. 4. 09:41
 1/10 hájaaa ***** válasza:
92%
Szimpla pénzmosás. Annyit hazudnak majd kapott "adományként", amennyit nem szégyellnek. És ebből lesz majd a kampány...Mégse lehet állami vagyonból kampányolni, mert az ugye tilos, de így megoldva és hopp +10milliárd kampánypénz a zsákban
2018. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%

"Na most kiküldték a csekkeket amit az emberek egy része visszaküld, más része nem. Ezt senki nem tudja ellenőrizni, hogy hányan küldték vissza és mekkora összeget."


Ha párt támogatásnak kérték (nem tudom, én nem kaptam), akkor azzal azért el is kell tudni számolni.


De gumicsontnak mindenesetre tökéletes. Rágja is rendesen, akinek rágnia kell.

2018. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg szimplán csak pénz kell nekik még így a hajrában.
2018. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg egyszeru pszichologia... probaljak magukat "szegeny Fidesznek" beallitani, aki harcol, de szukseg van a segitsegre. Es hat ha penzt kernek szegenyek, akkor biztos nincs orosz segitseg, meg ellopott EU-s milliardok.
2018. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem elterelés, pénzmosás. Gátlástalan pénzmosás.
2018. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem "adakoztam" nekik.
2018. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az ÁSZ, a Fideszen olyan nagyon nem is keres fogást.
2018. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többen írtátok, hogy pénzmosás....kérdezem én, hogy szerintetek minek foglalkoznának ilyen "bonyolult" műveletekkel, amikor elég csak annyit mondani, hogy a "közpénz elvesztette a közpénz jellegét" és ennyi.
2018. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hájaaa ***** válasza:
60%
Mivel állami pénzből nem kampányolhatnak, így kéregetnek. Fals adatokkal is akár. Mészáros például az állami vagyon jelentős részét ugye elnyeri, nyereséget realizál így az Ő pénze, mondjuk azt tiszta. Így ő ad jópár milliárdot. Vagy egy totál noname ember is adhat(egy kitalált személy) ha mondjuk mészáros túl feltűnő lenne, esetleg újabb strómanok, stb. De ez a pénz, legalábbis jelentős hányada az állami kasszából van, csak a strómanok segítségével a pénz már tiszta. Így amit kapnak "adakozás" címén, tiszta legál pénz lesz.
2018. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy elterelés, kell a pénz, nincs meg minden faluban stadion, kisvasút.
2018. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!