Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akkor most emeli a miniszterek...

Akkor most emeli a miniszterek fizetését a fidesz, vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
visszaállítja a 2008-as fizetéseket.
2010. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és kevesebb miniszter lesz, így végül az összeg csökken.
2010. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És mikor emeli a minimálbért, a kur.va anyját?
2010. máj. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Kevesebb miniszter lesz és sokkal több államtitkár, és az állmatitkárok fizetésemeléséről persze mélyen hallgatnak.
2010. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

ma 08:51


De te nyilván tudod, miről hallgatnak ilyen mélyen. Akkor légy szíves, áruld is el.

2010. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom pontosan, 5 vagy 10%-kal csökkenti...
2010. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Viszont bizonyos politikai képviselőknek nem kell nyilvánosságra hozniuk a jövedelmüket... nos, a korrupció melegágya ismét utat talál...

Az előbbi voltam.

2010. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
na mi van? megbántátok a kétharmadot? légy nyugodt: nem fognak rosszul járni. Kezdetek rájönni már, a husz év legkorrektebb miniszterelnöke B Gordon volt? Tette a dolgát és nem politizált, aztán elment...
2010. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

valóban. én nem a fideszre szavaztam (és nem is a jobbikra!), és már most látom, hogy mi lesz itt... már most olyan az egész, mint valami cirkusz, és mindent megtehetnek, amit akarnak, senkivel nem kell elfogadtatniuk. ma épp azt olvastam, hogy meg akarják szűntetni azt a jogszabályt, hogy aki terhes, vagy gyerekszabadságon van, azt nem lehet ok nélkül kirúgni.

remek, csak így tovább, fiúk!

2010. máj. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!