Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali szavazók! Ha csak...

Baloldali szavazók! Ha csak igen vagy nemmel felelhetnétek, az elkövetkező 4 év világpolitikai előjelzései alapján ti LEBONTANÁTOK a határkerítést vagy nem? Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Köszönöm ha odaírjátok, melyik baloldali párttal szimpatizáltok a válaszotok mellett. pl. MSZP / IGEN vagy LMP / IGEN vagy JOBBIK / NEM

2017. jún. 4. 19:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerinted?/igen vagy nem
2017. jún. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy árnyalatokban gondolkodom.

De ha már annyira érdekel, kedves 54%-os, amíg szükség van rá, meghagynám, de a krízis elmultával lebontanám.

Aki képes igennel vagy nemmel válaszolni egy politikai jellegű, bonyolultabb kérdésre, az egyszerűen nem gondolkodott el a kérdésen.

2017. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
LMP NeM
2017. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
nincs pártom/igen
2017. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jobbik/ NEM! és nem baloldali vagyok, hanem 3. utas világos, és a jobbik is 3. utas! (miép jobbik kisgazdák harmadik út)
2019. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

No, akkor én meg azoktól kérdezném, akik nem tartják fontos dolognak az illegális bevándorlást. Hogy értitek miért nem működőképes az a gondolkodás, hogy "ide úgy sem akarnak jönni" "meg úgy sem maradna itt egyik sem"? Ez egyébként akár igaz is, kis túlzással ugyan, de végül is igaz! Tehát az működne, hogy átrohannak rajtunk, volna belőle temérdek szemét, sz-r és egyéb probléma, de ezt most tegyük félre, átjáróház lennénk, átszaladnak rajtunk, azt' Hello. Le van tudva, mit köll ezen kattogni... Ez eddig a pontig így van, ahogy gondoljátok. Így történne, de attól még

1. Kötelességszegést követnénk el,

2. joggal toloncolnák őket vissza ide, akár 5-10 év múlva is, ha már fojtogatva érzik magukat.

3. soha nem tudhatod, hogy mikor zárnak mások, szomszédok, azok, akikről azt gondolod, hogy az aztán soha.


Egyébként szerintem ma már egyik párt sem merné ezt vállalni! Már az MSZP sem. Fizikailag nem bontaná le. Fizikailag!

Soha nem hittem el az LMP-ről, a Jobbikról hogy lebontanák a kerítést (még ez a totál átalakult Jobbik sem), DK-ról fenntartom még mindig, de :D 4%... hagyjuk!


Érdekes egyébként hogy az az európai társadalom, aki nem hajlandó gyermeket vállalni önzőségéből, elfoglaltságából, pénzügyi helyzetéből, jövőkép hiányából adódóan avagy szimplán azért, mert egészen egyszerűen nehézségei vannak a társasági léttel, abba való beilleszkedéssel, ugyanez a nép vállal eltartottakat a nyakába. Fura, nem? Tehát vállal olyat, akivel (hogy hátulról kezdjem) a kommunikáció szintén nehézkes lesz (egymással sem értünk szót!) vállalja úgy, hogy fogalma nincs, tényleg nincs, annak sem, aki támogatja, hogy ez hová fut majd ki (ugyanúgy nem lehet számolni ennek lehetséges jövőjével), pontosan tudjuk, hogy az 1. generációt minimum el kell majd tartanunk és kilóg a seggünk a gatyából én úgy látom, hogy Eu szinten, csak mindenkinek a maga szintjén(!), épp hogy kimásztunk a válságból, épp hogy(!). S persze hirtelen eltűnik az önzőség is.


Szóval na, nem akarlak titeket provokálni, csak gondoljátok ezt át, hogy nem bal kézzel vakarjuk a fejünket jobboldalt? Mert nekem eléggé úgy tűnik.

2019. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!