Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem alakult még olyan...

Miért nem alakult még olyan párt, aminek az a célja, hogy az emberek jól szórakozzanak és kevesebb időt kelljen munkával tölteniük?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
tanulmányozd egy kicsit a nemzeti szocializmust. az volt eddig a szociálisan legérzékenyebb eszme
2010. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
alakult. úgy hívják LMP
2010. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:35


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

2010. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első, a zsidóirtást nemigazán nevezném szórakozásnak.


Olyanra gondoltam, hogy a párt nyíltan adna az embereknek szexuális tanácsokat, szervezne jó bulikat meg ilyeneket, közben meg sok dolgot amiről az embernek magának kéne gondoskodnia, a párt gondoskodik helyette róla, hogy több időt tölthessen szórakozással, szexeléssel.

2010. máj. 17. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
ez a gond, hogy a nácizmusról egyből a "zsidóirtás" jut eszedbe. én azt mondtam hogy az eszméjét tanulmányozd.
2010. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"ez a gond, hogy a nácizmusról egyből a "zsidóirtás" jut eszedbe. én azt mondtam hogy az eszméjét tanulmányozd."


Nos, ennek a hipotetikus pártnak az eszméje alapvetően balliberális lenne, nempedig szélsőjobboldali.

2010. máj. 17. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
utópikus gondolat, ha a robotika elég fejlett lesz, és a világ vezetői nem kihasználni szeretnék majd az embereket hanem megosztani velük a jót akkor elképzelhető
2010. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne az ideális jövő, amiben minden állam megszűnik, és a cégek fognak gondoskodni az emberről, majd a sok cég egyesül egy nagy céggé, amit már nem emberek, hanem mesterséges intelligenciával rendelkező gépek fognak vezetni.
2010. máj. 17. 19:41
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"ez a gond, hogy a nácizmusról egyből a "zsidóirtás" jut eszedbe. én azt mondtam hogy az eszméjét tanulmányozd."


Nos, ennek a hipotetikus pártnak az eszméje alapvetően balliberális lenne, nempedig szélsőjobboldali.


akkor viszont eldönthetnéd, hogy azt akarod hogy az állam gondoskodjon rólad minél magasabb fokon, vagy inkább anarchizmust szeretnél a liberalizmuson belül... nem vagy tisztában ezzel úgy látom. úgy nem lehet gondolkodni, hogy kijelentem hogy én szélsőbalos pártot akarok ami ilyen meg olyan legyen. teljesen más az ideológia amit szeretnél.

2010. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Szerintem az lenne az ideális jövő, amiben minden állam megszűnik, és a cégek fognak gondoskodni az emberről, majd a sok cég egyesül egy nagy céggé, amit már nem emberek, hanem mesterséges intelligenciával rendelkező gépek fognak vezetni.


sejtettem, általbáan a szélsőbalosok ezt szeretnék, azonban jelenleg ez nem így alakul: vagyis hát így, de az átlagembereknek mégse úgy ahogy gondolják: http://www.youtube.com/watch?v=aSqjBd3gipo

2010. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!