Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek milyen megoldások...

Szerintetek milyen megoldások kellenének ahoz hogy magyarországon a gazdaság felemelkedjen és mijen terveket készitenétek ha lehetne?

Figyelt kérdés

Én támogatnám a vízerőmü létrehozását, magyarországon nem is tudom hogy mikor egy 20 ével ezelőt ugy volt hogy elkezdik építeni a vízierőmüvet a dunán, eliskeszták de nemfejezték be, mert egy ritka madárfajnak a veszélyestetését , és elpusztulását segítette volna elő?


hasonló válaszokat várok :D


Meg lenne egy klasz tervem is, és pedig hogy magyarországnak kéne vásárolnia kikötő területet a földközitenger mellet, olaszországtól, vagy görögországtol, vagy esetleg franciaországtól hogy magyarország is bele lépjen a földközi tenger kereskedelembe, a földközi tenger kereskedelem több miliárdot hozna magyarországnak , középeuropában egyik legtöbb buzát termeszti stb....


2010. máj. 17. 15:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát nagyon sokat mondjuk hogy ha egy tengerpart tulajdonosa lene europában magyarország beléphetne akár az olajkereskedelembe a kikötökben vanak felvásárló helyek amelyek megvásárolják az olajat,,, az atlani-ocáen senkijé, ahogy a csendes se, egy felmérés szerint a világ 89% olajkészlete a tengerek és oceánok alat van , pl: bányászhatna is vagy kutatásokba fektetné nem is beszélve a rengeteg lehetőségröl.Nem kéne nagy kikötö kis országnak mondjuk 1-2 km hosszuságu én igy gondolom szerintem nem ártana és hát egy 20000 hajos magyart simán elbirna :D
2010. máj. 17. 19:37
 12/16 A kérdező kommentje:

19:29 üzenem ez nagyon okos válasz amit írtál köszönöm hogy írtál,

egyébként a magyar cégek külföldi tulajdonban vanak hijába hoznak 200 milliárdot évente akkoris a nagy pénz kivándorol az országból mivel külföldi cég.A magyar cégeket nem kéne eladni, hanem támogogatni öket. egyébként én is igy gondoltam a kikötöt hogy egy nagyobb részt meg veni, meg aztán pl: nem hiszem hogy az egész tengerparton kikötök lenének szoval bisztos van üres rész hogy meglehesen venni és kiépíteni egy kikötöt :DDD

2010. máj. 17. 19:41
 13/16 A kérdező kommentje:
19:35 tejes mértékben egyetértek egyébként magyarországon folyamatos az autópálya építése , ezen kivül Komárom-Eszetergom megyében folyik építkezés , a korukciot akik nem végzik a munkát és a építőválalatban vanak küldjék elöket és ne válalhasanak autópálya munkát ...
2010. máj. 17. 19:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Jobbik proramja.Kivéve a csendőrség, kötelező hittan, erkölcstan, abortusztiltás. Civil mozgalom programja. Korrupció megállitása. Új média
2010. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Én támogatnám a vízerőmü létrehozását, magyarországon nem is tudom hogy mikor egy 20 ével ezelőt ugy volt hogy elkezdik építeni a vízierőmüvet a dunán"


Az egész rendszerváltás az az elleni tiltakozással kezdődött úgyszólván. Baromság volt, aki megint előhozakodik ezzel, az vagy semmit sem tud az egészről (akkor meg minek okoskodik róla), vagy szándékosan provokál / tetteti a hülyét.


A szó egyébként, amit keresel, a "vízerőmű". A vízierőmű nem tudom, mi lehet, talán egy csónakon úsztatott dízelgenerátor.


"Meg lenne egy klasz tervem is, és pedig hogy magyarországnak kéne vásárolnia kikötő területet a földközitenger mellet"


Magyarország tagja az EU nevű szervezetnek, így többek között vámmentesen tudja a tengeri kikötők felé/felől továbbítani az áruit. Ha nem tűnt volna fel.


Nem neked való téma a gazdaság, gyanítom, még elég kicsi vagy hozzá.

2010. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A utolsonak üzeném, hogy szerintem ő egy nagy tapló

atemdudom, hogy vévig olvastad e a forumot de lécives nagyokos huz inen senki nem kiváncsi rád :D

2010. máj. 18. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!