Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok az öreg fingos...

Mit szóltok az öreg fingos Horváth Jánoshoz?

Figyelt kérdés
Mi értelme volt beültetni az öreg siketet? Annyira be van lassulva, hogy nem bírtam nézni a szerencsétlenkedését. "Mesterházy Miklós". Szerencsétlen.
2010. máj. 14. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek. Nekem is kínos volt. De ha egyszer beválasztotta a FIDESZ 89 vagy hány évesen, akkor bizony ez van. A korához képest egyébként nem volt rossz, csak szegény már nem mindig tudja, hol van. Nekem az a hosszú összefüggéstelen, de nagy lelkesedve elmondott beszéde volt a legkínosabb.
2010. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem van humora az öregnek:)Amúgy meg ha , majd te leteszel annyit az asztalra,mint ő,akkor esetleg hívhatod öreg siketnek,de addig maradj csendben szerintem.Megnézném,hogy te 89 évesen tudnál-e szemüveg nélkül olvasni,egyáltalán ép elméjű lennél még akkor?
2010. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Állati jó humora van és egy nagyon nagyon értelmes ember. Ha Medgyessy fele ennyire tudott volna beszélni már örülhetett volna az MSZP.
2010. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értem, hgoy mit keres 89 évesen a FIATAL Demokraták Szövetségében. Persze ez már csak szőrszálhasogatás. Az viszont tény, hogy ő a Bikicsunáj bój a politikában. Nélküle baromi unalmas lett volna az egész.
2010. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsit olyan volt, mint Polgár Jenő
2010. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Juj, ez nagyon jó, ez a Polgár Jenő. Ezért szeretem a gyk-t, mert mindig vannak ilyen benyögések.
2010. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem 88 évesen egy-két nyelvbotlás belefér.ettől még nagy koponya.
2010. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért szeritem is kicsit necces volt őt beültetni... Nagy koponya, minden, de már nem tudta sokszor, hogy miről van szó. Mondjuk dúródóráéknál jobb volt:)
2010. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!