Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pontosan mik a FIDESZ tervei?

Pontosan mik a FIDESZ tervei?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy akik rájuk szavaztak, azok mit tudnak arról, hogy mit terveznek? Mert én semmi konkrétumot nem találtam a neten. Van valami maszatolás az önkormányzati rendszerrel Pesten, aminek kb az a lényege, hogy majd lesz valami életidegen mammutközpont, és hogy hirtelen kapunk még 60-70 ezer munkanélkülit, de érdekelne, hogy ezt leszámítva mik a tervek.
2010. ápr. 26. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

1. Megszüntetik a nyugdíjat.

2. Akik házasságon kívül él nemi életet azt száműzik az országból.

3. Kötelező lesz a hittan. Aki nem hisz Istenben azt agyonlövik.

4. Haláltábort építenek azoknak akik nem a Fideszre szavaztak, és személyesen Orbán lesz a táborparancsnok.

5. Megváltoztatják a választási rendszert, eltörlik a választásokat.

6. Orbánt királlyá koronázzák.

7. A koronáját egész évben úsztatni fogják.

8. Orbán minden adót el fog lopni.

9. Orbán eladja a maradék lakosságot Oro.-nak.

10. Eltörlik az összes önkormányzatot és az összeset egy önkormányzattá integrálják, melynek Orbán lesz a főnöke és a felesége lesz az egyetlen dolgozója.


Igen kedves rettegők. Ez lesz. Készüljetek...Már nincs sok hátra. Orbán esténként magával a SÁTÁNnal konzultál, és az univerzum legsötétebb erőit fogja ránk szabadítani.

2010. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van sok éhes száj amit először be kell tömni a kétharmadban. Akkor majd jobban megismeritek.
2010. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!