Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pontosan mik a FIDESZ tervei?

Pontosan mik a FIDESZ tervei?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy akik rájuk szavaztak, azok mit tudnak arról, hogy mit terveznek? Mert én semmi konkrétumot nem találtam a neten. Van valami maszatolás az önkormányzati rendszerrel Pesten, aminek kb az a lényege, hogy majd lesz valami életidegen mammutközpont, és hogy hirtelen kapunk még 60-70 ezer munkanélkülit, de érdekelne, hogy ezt leszámítva mik a tervek.
2010. ápr. 26. 09:30
1 2
 1/12 jamesbond ***** válasza:
65%
Állami megrendelésekkel ellátni azt a sok vállalkozót, akik 8 éve pénzelik a fideszt, és közben úgy tenni, mint ha az ország javát szolgálnák. Ebbe fognak egy éven belül belebukni.
2010. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Ellopni a még megmaradt vagyont, további hiteleket felvenni és folytatni a Rózsa dombi villaépítési projectet.
2010. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
rózsadombi
2010. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

A budapesti kerületi változtatásnak lenne értelme, szakmai körökben már rég tarthatatlannak tartják a jelenlegi helyzetet.


Hogy mik a tervei? Pl. az állampolgárság könnyített megadása a határontúliaknak, vagy a parlamenti és az önkormányzati apparátus csökkentése, mely magával vonja a választás menetének módosítását is

2010. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon homályos minden,de hamarosan minden ki fog derülni ,mert a népszerűtlen intézkedéseket a ciklus elején fogják meglépni.
2010. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanmár. A rájuk szavazóknak nagy százalékban fogalmuk sincsen a zsidesz programjáról. Ez ebben a formában nem is baj, ugyanis nem volt más lehetőség, akire szavazni lehetett volna. Mondhatjuk, hogy de, hiszen jobbik, mdf, szdsz, lmp, megmittudomén, de lássuk be, nem volt reális alternatíva a fideszen kívül. Jó, én nem rájuk szavaztam, dehát végülis ez tökmindegy.
2010. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Ott van a programjuk, olvasd el! Azt meg ne mond, hogy nincs, mert az egyik külföldi lap szerint ezzel nyerték meg a választást! Egyébként meg hallgasd meg a mai nemzetközi sajtótájékoztatót, ha lemaradtál volna róla!

Üdv.!

2010. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A nepszerutlen intezkedeseket az onkormanyzati valasztasok utanra fogjak hagyni.
2010. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A sajtotajekoztaton is csak alltalanossagokban beszelt Orban.Konkret lepeseket nem mondott.
2010. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Akkor olvasd el a párt programját, figyeld a híreket, nézd meg hogy kormányzott, amikor ő volt kormányon és akkor nem kell magyarázatot várnod. A felsoroltak miatt szavaztam a Fideszre.
2010. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!