Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok, hogy meglett a...

Mit szóltok, hogy meglett a fidesz 2/3-os többsége?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 20:52
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
32%

Nagyon örülök, már négy évvel korábban is ez kellett volna, most nem tartanánk itt.

Bízom bennük, és komolyan hiszem, hogy nagy szükség volt a kétharmadra, hogy végre fejlődhessen az ország és a sok idióta, meggondolatlanul hozott határozat, döntés, törvény (melyekről később mindíg kiderült, hogy rossz, használhatatlan) megsemmisüljön.

Amúgy még sosem szavaztam másra, mint a Fideszre.

2010. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%
fuck
2010. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Remélem hogy okosan,határozottan,fognak kormányozni az emberek elvárasai szerint.Az biztos,hogy egyik naprol a másikra nem lesz kolbászból a kerítés,de ha jó irányba indulunk el az már biztató
2010. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Majd elmagyarázza, hogy a rossz döntései miért jók, miközben újabb Ezüsthajó Kft-k segítségével kilopja a szemünket is. Most ügyesebben csinálják majd, mint 8 éve tették, s az ügyészség mellé a bíróságot és a rendőrséget is megszerzik a 2/3uk birtokában, így nem lesz probléma eltusolni a piszkos ügyeiket.
2010. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
nem jó az, ha valakinek 2/3-os többsége van, az első kommentelő meg tuti cigány, vagy csak mindent beszop amit a média nyom
2010. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
69%
"Nem rájuk szavaztam, de ha már ők nyerték a választásokat, és meglett a 2/3-os többsége, akkor bízom és reménykedem abban, hogy nem fogják ELKÚRNI. Remélem, jól választott a nép." Bocs, hogy külcsönvettem amit irtál, de minek irjam le én is, ha pont=szórol-szóra) ezt akartam irni.
2010. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Darklight válasza:
32%

Éljen a FIDESZ, tünjenek a mocskos kummunisták!!!

Én kifejezetten örülök, hogy a FIDESZ nyerte meg, nempedig a Jobbik, vagy az MSZP....

2010. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
63%

Én az első fordulóban az LMP-re szavaztam, mondván jó lesz az nekünk, ha szakértő kormányunk lesz.

A második fordulóban - tekintettel arra, hogy a FiDeSz 2/3-ot is elérheti - már a FiDeSzre. De csakis azért, hogy jókedvem legyen.


Soha nem röhögtem még olyan jókat, mint '98-02 között, amikor a fidesz azt sem tudta, mit kezdejen, amikor kormányra kerültek.


Azt azért jegyezzük meg, hogy akkor a vállalkozóknak a zsebe lett teletömve, de az alkalmazottak cseppet sem éltek jobban, úgyhogy aki ezt várja, az hatalmasat fog csalódni...


Szerintem gumicsirke...



...WHXXX...

2010. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fideszre szavaztam, de: "ha megnyerte, hagy' vigye". Mostantól bármit tesz, csak a fidesz vonható felelősségre.Rövidesen kiderül, hogy mit tudnak kezdeni ezzel a korlátlan lehetőséggel.Érdekes lehet majd ez a kérdés 1-2 év múlva.
2010. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!