Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik betiltaná az...

Ha a Jobbik betiltaná az RTL-t és a TV2-t akkor tavaly miért kampányoltak rajtuk keresztül?

Figyelt kérdés
volt az a reklám hogy Magyarország a magyaroké.
2010. ápr. 18. 13:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Definiáld a náci szót, kérlek.
2010. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

náci = akimondjamááásra aztmondjamagááára


Kb ezen a szinten van a vádaskodó náci szava...


Szebb Jövőt!

2010. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

EPIC! :DDDD


[link]

2010. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
na a kérdésre bezzeg nem tudnak válaszolni a szimpatizánsok. ugye-ugye....? muhaha
2010. ápr. 18. 14:59
 25/33 anonim ***** válasza:
Válaszoltam már muhahaha...
2010. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
tudom, csak tetszik hogy ez alól a kérdés alól nincs kibúvó, mert egyértelműen ÁLSZENTSÉGre vall!
2010. ápr. 18. 15:06
 27/33 anonim ***** válasza:

Nos, mondják még, hogy a Jobbik szavazói tájékozatlanok és buták.

Hát itt is kiderül, hogy mégsem teljesen így van :)

Ti vagytok a bohocók, utána se néztek: az RTL-en sose ment ez a reklám, sem egyéb Jobbik-tól származó. Na erre mit szóltok? Sem a Tv2-őn, se az MTV-n. Ennyit erről ti nagyokosok.

Kedves kérdező úgy látom szövegértési gondjaid is vannak, mert ez az EP választásos kampányvideó csak kicsit szól a cigányokról.. mármint az az egy pici azok a politikusok.

2010. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
érdekes, én viszonylag keveset nézek tv-t. csak az rtl-t néha napján. akkor valys hol láttam én ez a reklámot? mert tény hogy adták a tvben
2010. ápr. 18. 15:12
 29/33 anonim ***** válasza:

Tudod hol láthattad? Az Echo tv-ben maximum.

Írj nyugodtan az RTL-nek, úgyis ők is megírják, hogy az RTL-ben nem szerepelt Jobbik reklám. Még más pártét se nagyon adták.. szóval majd pont a Jobbikét nyomják, mikor minden egyes politikai műsorban őket szidták.

2010. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Az is érdekes, ha az utóbbi pár hétben, hónapban nézted az RTL-t vagy a TV2-t, akkor egy jobbikos reklámot se láthattál, de LMP, MDF, MSZP, Fidesz volt. Szóval ennek a kérdésnek is ennyi értelme van.
2010. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!