Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Most néztem Vona...

Jobbikosok! Most néztem Vona Gabit az MTV1, Este műsorában. Miért nem a valóságról vitáztok itt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 21:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Teljesen normális hangnemben, mosolyogva, nem a Fideszt szidva, hanem az Mszp-t emlegetve nyilatkozott arról, hogy a jövőnk a fontos!Akkor ti miért nem tudtok végre leszálni a magas lóról és kitalálni velünk közösen mit tegyünk, hogy végre megelőzzük a Szlovák, Szlovén, Lengyel tagállamokat?Végre itt a lehetőség!Éljünk vele!Vagy semmit nem ért ez a leváltás szerintetek?Mert a Fidesz Mszp egy lapon való emlegetése, már unalmas és értelmetlen.
2010. ápr. 13. 21:15
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

nácik! fasiszták! akkoris! kétharmad! demokrácia!

-ironizáltam

2010. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Valamilyen szinten egy lapon lehet őket emlegetni.

Most háborogni fognak a szoci szavazók, meg hogy kirekesztő köcsög vagyok, de a Fidesznek és a Jobbiknak együtt kell bevernie az utolsó szeget az MSZP koporsójában június 4-én, a kettős állampolgárság és a szavazati jog visszaadásával a gúnyhatáron túl rekedt testvéreinknek.


Figyeld, Vona nagyon jól ismeri Orbán Viktort, és a 2002es politikáját. Nem kell egy labdát rúgniuk, de bizonyos kérdésekben együtt kell működniük. Ezt azért mondom, mert a Jobbik és a Fidesz politikája között ég és föld a különbség.

2010. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, engem már az sem zavar ha a Mikulás és a Rammstein hozza el a fellendülésünket, de már eleget szégyenkeztem az itt zajló semmittevéstől és lopástól!Nekem mindegy a név, nem kell kézen fogni a másikat, de csak együtt lehet gyors fejlődést véghezvinni!Ha erre képes ez a két "nyekenyóka"ember,akkor tényleg nyertünk!Ha nem...
2010. ápr. 13. 22:23
 6/15 anonim válasza:
69%

"Akkor ti miért nem tudtok végre leszálni a magas lóról és kitalálni velünk közösen mit tegyünk, hogy végre megelőzzük a Szlovák, Szlovén, Lengyel tagállamokat?"


Nem gondolom, hogy magas lovon ülnénk.

Tennénk érte, de a Fidesz elmúlt 8 éves "politikája" nem azt bizonyította, hogy az ország és a nemzet az első. 4 évvel ezelőtt Fidesz szavazó voltam, de ahogy nem tettek semmit az országban zajló neoliberális őrület ellen, úgy lettem Jobbikos.


S nem a Jobbik az, aki nem hajlandó az ország szekerét KÖZÖSEN tolni. Nem a Jobbik az, akit ha megkérdezel, hogy hajlandó lenne-e szövetkezni a Fidesszel, akkor NEM-mel válaszol.


Kétségtelen, hogy Orbán hatalmas tehetség, és karizmatikus politikus. Óriási feladat előtt áll. Ha meglesz a kétharmad, nem tudja másra kenni, ha nem lesz változás... Kívánom, hogy legyen. S a Jobbik minden nemzetépítő törvényjavaslatát meg fogja szavazni, ellenben építő kritikával is fog élni ott, ahol nem a jó irányba haladunk (ami persze világnézeti kérdés).

2010. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Az a nagy baj, hogy a Fidesz egy sunyi alattomos disznó. És it most nem a fideszre szavazó állampolgárokat értem.

Kérdező:

Akárhogy pörögsz, vagy vizeled össze magad, a Fidesz lételeme az, hogy minden pártot magába olvasszon és egy zászló alatt képviseljen minden csoportot. Ami enyhén szólva is lehetetlen. De aki nem ért ezzel egyet azt el kell taposni! Így cseszték szét és hülyítették el Csurkát, így építették és járatták le az FKGP-t és még 2002-ben az MDFel is megpróbálták. De Dávid Ibolya már akkor is azt mondta amikor a Fidesz koalíciót ajánlott, hogy "Nem kérünk a Fidesz halálos öleléséből".


Elhiszem, hogy te jóindulatú vagy és a segítőkész szándék vezet, de sajnos a párt amit képviselsz az koránt sem. :(


(egy volt FKGP-s, lett Jobbikos)

2010. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a két előttem szólóval. Kényszerházasság nem kell. Bizonyos témákban lehet megállapodás, de a két méter távolságot tartsuk meg.
2010. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na ezekkel az érveiddel abszolút nem értek egyet!A Vona Gábor pont kijelentette hogy nem lép koalícióra a Fidesz-KDMP-vel semmi szín alatt!A Torgyán papa saját magukat buktatta meg, talán a Chillei cseresznyés hülyesége volt az íre a pont!Dévid Ibolyka itt lakott a városban,meg van az emberek külön bejáratú véleménye róla, kicsit sokat képzelt magáról,nem állt oda jobboldaliként a Fidesz mellé,mert ő azt gondolta megváltja a világot,aztán tehénszarként pofára esve végre eltűnik a politikából!Az egyik fő felelőse a mai helyzetnek az a ribi!Ha odaáll ahova kell,nem itt tartana az országunk!Szerintem simán ledöntöttem minden érved,ha valamelyiket nem sikerült,bocs,de már álmos vagyok és unom a vak emberek okítását!:)))
2010. ápr. 13. 23:40
 10/15 anonim válasza:

Lehet, hogy Ibolyka beképzelt, de a gyerekei attól még Soros pénzen tanultak az USÁ-ban.

Hogy ez mit jelent, keress rá a gugliban... :)

2010. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!