Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ezt senki se tudja? Miért...

Ezt senki se tudja? Miért írja mindenki azt hogy a Jobbikra szavaz?

Figyelt kérdés
A jobbik többsége sem tudja, hogy az mszp közvetlen/közvetett módon segítette elő a a jobbik előretörését,hogy ezzel megakadályozzon egy igazi nemzeti felemelkedést!!!!!!
2010. ápr. 9. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

mivel segítette elő? én például nem tudom.

azzal, hogy teljesen lejáratta magát, így sok szavazót elvesztett, akiknek egy része a jobbikhoz pártolt? szörnyű!

2010. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Menj már libsikém. :)
2010. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Csákkááá Zorbáááán mi? :DDD
2010. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan hülye vagy, hogy görbíted a teret.
2010. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vona a figyesznél kezdett pár éve.... Morvai az mszpé-nél asszisztált ugyan csak pár éve, de sosem volt kommunista.....A többiek is jöttek valahonnét valamelyik párttól.....döntsd el ez alapján hogy ki és melyik párt segédkezett a létrehozatalukban!

Én választ adok erre hogy segítsek neked a döntésben! Az összes parlamenti párt, langyos, kapzsi, önző, tehetetlen kormányzásának köszönhető ez! Már réges-régen meg kellett volna ennek történnie!

2010. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mondom én, nehezedik a fideszesek élete
2010. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!