Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha valaki meleg, az még...

Ha valaki meleg, az még szavazhat a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Szóval, a Jobbik meg a melegség, az mennyire össze egyeztethető dolog szerintetek?
2010. ápr. 6. 17:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem, a konzervatívat úgy értettem, hogy nem kürtöli szét a világban, hogy ő milyen meleg, és nem járkál latexben a GayPride-n, hanem a társadalmi normák szerint él, de köszönöm az előzőnek, hogy megmagyarázta, hogy én vajon hogyan is gondoltam :) Annyira imádom az ilyen lökötteket....
2010. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
Miért, a többi pártra szavazhat az aki meleg? Én nem szoktam a szavazó lapra ráírni, hogy heteroszexuális vagyok, bár lehet, hogy másoknál más a szokás.
2010. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
nem csak tudod mostanában az az általánosítás, hogy aki meleg, az egyből szdsz es balfax!
2010. ápr. 6. 18:17
 14/32 anonim válasza:
Ez a kérdés: XD
2010. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
3%

18:15 - szóval szerinted egy keresztényi, konzervatív értékrenddel összefér a homoszexualitás, amennyiben az ember nem jár gay pride-ra? Akkor szerintem Te nem nagyon vagy tisztában ezekkel az értékrendekkel.


18:17 - arra szavazol, akire akarsz, mindenesetre gratulálok előre is, ha pont azokra szavazol, akiknek nagyrészt köszönheted a sztereotipizálásodat... :)

2010. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

18:20


Mondtam egyszer is a keresztény szót? Tudod, a keresztény és a konzervatív nem mindig egy és ugyanaz. Persze, a pontos meghatározás a "diszkrét" meleg lett volna, igaz...

2010. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"Izraelben működő neonáci sejt felszámolását jelentette be vasárnap az izraeli rendőrség. A volt Szovjetunió területéről bevándorolt, izraeli állampolgárságú fiatalokból álló csoport fényképeken és videofelvételeken megörökített, előre eltervezett támadások sorozatát követte el ázsiai vendégmunkások, kábítószer-élvezők, homoszexuálisok, punkok és kipát viselő, vallásos zsidók ellen."



Ezek után én már semmin sem csodálkozom.

2010. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
44%

18:20 olvasgass:

[link]

2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
42%
Szavazhatsz bárkire, de ne várd hogy a Jobbik bármilyen téren támogassa is melegeket.
2010. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem várok el semmilyen támogatás, már meg ne haragudj, de nehogy már a szexuális beállítottság miatt támogassanak valakit:D idáig is megvoltam, megleszek ezután is...
2010. ápr. 6. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!