Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szólsz a Jobbik bűnlajstro...

Mit szólsz a Jobbik bűnlajstromához?

Figyelt kérdés

Ebben a blogban van egy összefoglaló táblázat az április 1-jei állapot szerint, bár még ez se teljes:


[link]


Voltak már kérdések az egyes esetekről, de én most az összhatásra lennék kíváncsi.


2010. ápr. 2. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

ezek legyenek a legnagyobb "botrányok"

mszpnél hetente történik ennyi.

2010. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bűn-, hanem vádlajstrom. Én is rámondhatnám bármelyik jobbikosra, hogy ezt meg azt csinálta. Egy csomó meg van cáfolva, a "tettes" lemondott, bár, amelyeknél nem, azokat én sem értem. Volt olyan, amiről ebben a táblázatban olvastam először, pedig nem csupán kurucot és barikádot olvasok. Fel szoktam nézni az indexre és az origóra is.
2010. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobbik már sikeresen cáfolta és megmagyarázta kb a 90%-át, most hadd ne kezdjem el megmagyarázni neked az összeset.

Rágalomhadjárat folyik a Jobbik ellen, a személyeket támadják, ilyen dolgoknak kitéve a családjaikat. Ennél gusztustalanabb nincsen.

2010. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szóhoz sem jutok!
2010. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Besz*rok, ezekeken a "bűnökön":


"Kóka János (SZDSZ) minisztersége idején a Gazdasági Minisztériumnál dolgozott."


Fúúú, ez nagyon durva, még jó sok alkalmazott dolgozott egy minisztériumnál. :))


Ja és ez is bűn:


"A Medgyessy-kormány alatt 1 milliós díjért dolgozott a családon belüli erőszak fogalmának köztudatba illesztésén."


Mintha a családon belüli erőszaknak politikai színezete lenne...


És még egy hiteles:


"Benkő György szerint jogászként soron kívül segítette a Magyarok Nyilait. Szerinte Budaházy állítólagos utcai harcosainak az volt a kódja nála és Gaudi-Nagy Tamásnál, hogy Corvin Közi Ifjak."


És itt van még egy, amit cáfolt az ügyészség is:


"Az ügyészség szerint ő szállította a lőszert a Magyarok Nyilai nevű terrorszervezetnek."


Ja és ez is bűn:


"A fia előzetes letartóztatásban van a Magyarok Nyilai nevű terrorszervezet elleni nyomozás kapcsán."


Értitek a fia miatt bűnös...


Röhej ez az egész lista... :))

2010. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább röhejes az összhatás, bár van azért ott pl. egy feleséggyilkos helyi elnökségi tag, meg a szüleit terrorizáló országos alelnök is. Ezzel együtt látszik a listából egy izzadtságszagú erőlködés.
2010. ápr. 2. 22:52
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Számomra az derül ki, hogy ezek a régi komcsik, meg adócsalók, ezzel a nemzeti marketinggel egy kicsit helyre akarják tenni az anyagi helyzetüket és ezért léptek politikai pályára. Erről szól a világ azt , hogy Vona két nővel hancúrozik megértem, le kell vezetni ezt a sok indulatot.
2010. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Ja, ezzel kapcsolatban még lenne egy kis történetem, hogy a gárdista providentes ügynök vasárnap este, hogy fenyegette meg a gárdával a szomszédomat, aki kénytelen volt felvenni az uzsorahitelt.
2010. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 30%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:05

A Providentet nem te hívod házhoz? Előre szólok, hogy fölösleges blöffölni, az egyik gyerekkori barátom Providentes.

2010. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:08


Ő már felvette a pénzt és begyűjteni, mentek hozzá.

2010. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!