Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van hogy az elmúlt pár...

Miért van hogy az elmúlt pár évben a legtöbb ember a Fidesszel szimpatizált, most meg hirtelen lecsökkent a támogatottságuk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Passzív politizálás. Végignézték, ahogy kifosszák az országot."


A jobbik mit csinált?

2010. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ahoz képest,hogy nyolc éven át nem tettek semmit annak érdekében,hogy ne zülleszék le teljesen az országot,hogy a zsidók ne tegyék azt amit most megtehetnek,még túl sok valaki is van aki még ezt nem látja.
2010. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem csökkent a támogatottságuk. A Jobbik az MSZP,MIÉP,MDF és SZDSZ kiábrándult szavazóitól "hízik",nem a Fideszétől.
2010. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%

előzőnek: El kell keserítselek mert csak az én ismerőseim között több fideszes is hátat fordított az addig megszállottan támogatott pártjuk tétlensége miatt!

Nem kitaláltam ez az igazság!

2010. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

tegnap 18:55


"Kár", hogy a választási eredményeken ez a sok "áttérés" nem fog megmutatkozni :)))))


Eddig mindig csak abban a kontextusban hallottam fidesz->jobbik váltásról, amikor valamelyik jobbikos elmondta, hogy ismer valakiket, akik... stb.


A jobbikosoknak ki van adva direktívában, hogy mindenütt azt hangsúlyozzák, hogy nagyon sok exfideszes van köztük. Ugyanis szégyellik azt, hogy a többségük 2008-ban még a szociknak csápolt.


Identitászavaros kis szerencsétlen jobbikoskák :)))

2010. márc. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%
Tudod előttem szóló.....vagyis megrögzött fideszes(mert ezt akarod hallani nem?)....nem hiszem hogy bárkinek büszkének kéne lenni rád magadon kívül.... Az életben mindig jön változás! Jönnek mennek a dolgok, az emberek ,és a történések. Sokan ezt belátják belenyugszanak, és ekként is cselekszenek, de vannak az olyan emberek mint te akik megrögzötten ragaszkodnak a gyermeteg módon a megszokott, megszoktatott, beivódott akár rossz dolgokhoz is! Egyébként mit gondolsz, te aki hisz még mindig a megbukott ósdi, többszörösen átverős hazudozós lenyúlós brigádban...szerinted mennyivel vagy különb annál aki unja már ezeket az unalmas altató meséket amit az mszpé meg a fidesz csinál idestova 20 éve a néppel?! Valaki hisz az újban a változásban! Akik még nem verték át a népet ráadásul olyanokban hiszek!Hmmmm..erre kíváncsi vagyok tényleg?!Azon kívül hogy megrögzött fideszesnek képzeled magad, mivel vagy különb?Vagy elélvezel netán ha érvelhetsz a fideszed mellett???Az is valami:)
2010. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Aki a MSZP-re, vagy a Fideszre szavaz, az azt akarja, hogy maradjon minden a régi mederben! Mindkettő volt már hatalmon, egyik sem bizonyította hogy alkalmas rá!

Most itt van egy új erő, és be vannak sz@rv@, mert ők bekavarhatnak a tolvaj királyságukba! Hajrá JOBBIK!!!

SZEBB JÖVŐT!!!

2010. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Miért van, hogy csak a jobbikosok kampányolnak itt is? Ennyire féltek, mi? Mindent be kell vetni...
2010. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves barátom! Én nem kampányolok a Jobbiknak, de szurkolok nekik! Ha az utcán megnézed, a Jobbiknak nem nagyon találsz milliós kampányrendezvényt, mert ők saját pénzből oldják meg. Nagyon helyesen, mert miért kampányol a Fidesz az én adómból, mikor én Orbánt nem kívánom a parlamentbe? Gazdálkodjon mindenki a hívei pénzéből!

Ráadásul a médiában nem szívesen látott vendég, csak ha lelehet járatni. Itt látszik hogy mégis mennyien állnak mellettük!

SZEBB JÖVŐT!

2010. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
attól még nem kell mindig mindenhova odaírni, hogy szebbjövőthajrájobbik...
2010. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!