Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akkor most mikortól is indul...

Akkor most mikortól is indul a fideszes Kánaán?

Figyelt kérdés

Kövér László szerint idén már nem lesz számukra mozgástér. Csak 2011-től indulhat a kilábalás. Igen, de tavaly még Orbán is azt mondta, hogy azonnali, nagyarányú adócsökkentéssel indítanak miután nyernek. Most azt mondja, hogy majd 6 év alatt valósítják meg. 2011-ben meg majd azt mondják, hogy 2012-től indul a dolog. Nem gyanús ez a FIDESZ-hívőknek?


[link]


2010. márc. 27. 12:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz kb. egy éve tudja hogy nem csinálhat majd mást mint a Bajnai kormány,de a választásokig ezt nem ismerheti be mert túl sok választót veszíteni,ezért inkább ködösít és az időpontokat tolja a jövőbe.

Szerintem legalább 2-3 évig nagyon nehéz lesz,esély sincs életszínvonalat növelő lépéseket hozni,sőt újabb megszorítások és valószínűleg reformok jönnek.

Nagy kérdés hogy a már teljesen kivéreztetett társadalom hogyan fogja ezt fogadni,hiszen a csalódás nagy lesz.

A Fidesz szavazóbázisa szerintem gyorsan el fog kopni,ősszel az önkormányzati választásokon már bukni fognak,kérdés hogy a szavazók az mszp-hez mennek-e majd vissza vagy a Jobbik fog tovább erősödni.

Mindenesetre nagyon nehéz évek jönnek.

2010. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Egyszerűen hülye vagy, ha azt hiszed, hogy azonnal lesz többezer munkahely, meg hogy Kánaán lesz itt BÁRMIKOR is.

Te szavazz nyugodtan az elvtársakra, mert már biztos lenyúltak eleget, a Zorbánék meg még csak most kezdik majd.

2010. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

JA jA

az elvtársak zsebei már szerintem jól tele vannak,

most majd jön a fidesz akiké meg üres, és ők is jól telerakják!

Mindegy itt hogy ki kerül hatalomra! Mindenki így-is úgy-is lenyúlja a maga lóvéját, ezért nem jut mgyarország 1 ről 2 re!

2010. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az első válasz egy nagyon jó analízis. A második meg a szokásos. Fideszesektől ezen az oldalon mindig csak ennyire futja...
2010. márc. 27. 12:46
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
2011-től indul szerintem!
2010. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Mondom én, hogy hülye vagy. Én meg nem Fideszes :P
2010. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátjuk, hogy hol fogunk tartani 4 év múlva.


Ha a Fidesz nem tudja rendberakni a gazdaságot, akkor nyer a Jobbik.


Ha azonban rendet tesz, akkor többé nem is lesz Jobbik. :)

2010. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és persze a 2012-es világvégéhez képes minden Kánaán.

Szerintem meg amúgy az ország a választói miatt tart ott ahol. És persze az alacsony értelmi szint miatt. Amiről nem az emberek tehetnek, hanem AZ a 40 év. Néhány igencsak kiemelkedő magyar mellett a nagy többség meglehetősen silány ismeretekkel rendelkezik, nem csoda hogy elsőre beveszik azt a dumát, hogy ha megnyeri a Fidesz a választást, akkor másnap már minden más lesz, és elutasítják azt, hogy minden, amitől jobb-rosszabb lesz az egy folyamat eredménye.

2010. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

2076 ciktóber 88.-án délelőtt 25 óra - 61 perckor


Itt a zsidő Magyarország, itt a zsidő Magyarok...!

2010. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Orbán járja az országot. Az egyik faluban meglát egy kislányt, amint kismacskákat pakolgat sorba. Közben mondogatja:

- Itt egy fideszes cica, mellette egy másik fideszes cica, ez meg még egy fideszes cica...

Orbánnak nagyon tetszik a dolog, majdnem el is mosolyodik, és kis híján megsimogatja a gyerek fejét.


Hanem pár nap múlva megint arra jár. A kislány megint a macskákat pakolgatja:

- Itt egy jobbikos cica, mellette egy másik jobbikos cica, ez meg még egy jobbikos cica...


Orbán ráförmed:

- Te kislány! A múltkor még fideszesek voltak ezek a macskák!

- Igen, de azóta kinyílt a szemük.

2010. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!